ŞİMDİ DENE

Ek Cihaz Bilgisi

Çocuğunuzun telefonunda yer alan tüm etkinlikleri takibinin yanı sıra, mSpy izlenen akıllı telefon veya tablet üzerindeki diğer önemli ayrıntılara erişmenizi sağlar. Bataryanın, çocuğunuzun telefonunda ölü olup olmadığını veya internete bağlı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Mspy'den ek cihaz bilgisi
Mspy'den ek cihaz bilgisi
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
  • Batarya durumunu görüntüleme
  • İnternet bağlantısı kaynağına bakın (Wi-Fi veya hücresel)
  • Cihazın mobil operatörünü kontrol edin
Mspy'den ek cihaz bilgisi
ile uyumlu:
  • iOS - Jailbreak ve jailbreaksiz
  • Android 4+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Çocuğunuza ulaşmak istediniz, ama olamadı, ve neden ulaşamadığınızı merak ettiniz mi? Belki de şarj bitti ya da internet kapsama alanı dışında olabilir. mSpy ek cihaz bilgileri ile bilmeniz gereken her şeye elinizin altında olacak.

  • 18%
    Created with Sketch.

Tüm akıllı telefon kullanıcıları
13 - 17 yaş arası arasında

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

Şimdi satın al sayfasında istediğiniz mSpy paketini seçin. Fatura bilgilerini doldurun ve satın alın. Ödemeniz onaylandıktan sonra mSpy Kontrol Panelinize erişimi için bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

Hoş geldiniz e-postasını aldıktan sonra Kontrol Panelinize giriş yapıp talimatları izleyin. Talimatlar resimli oldup, oldukça kolaydır! Herhangi bir teknik yardıma ihtiyacınız varsa Müşteri Hizmetlerimize başvurun. Note: tüm mSpy özelliklerini kullanmak için cihazınıza jailbreak veya root yüklemesi gerekir.

Takibe Başlayın

Hedef telefon verilerini denetlemek için mSpy Kontrol Panelinizde oturum açın. Mesajlar, aramalar, tarama geçmişi, anlık mesajlşmalar, GPS konumu ve hedef cihazda yer alan diğer faaliyetleri takip edebileceksiniz.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın