ŞİMDİ DENE

Uygulama Engelleme

Çocuğunuzun mSpy ile gereksiz uygulamaları kurmasını ve kullanmasını önleyin. Yazılımımız, uygunsuz içerik olan veya gençleri zararlı davranışlara sevk eden uygulamalara erişimi engellemenizi sağlar.

İPhone (iOS) ve Android Cihazlarda Uygulamaları Uzaktan Engelleyin | MSPY
İPhone (iOS) ve Android Cihazlarda Uygulamaları Uzaktan Engelleyin | MSPY
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Çocuğunuzun cihazında yüklü uygulamaların listesini görüntüleyin.
 • Zararlı davranışları teşvik eden uygulamaları engelleyin
 • Çocuğunuzu yabancılarla etkileşimden koruyun
İPhone (iOS) ve Android Cihazlarda Uygulamaları Uzaktan Engelleyin | MSPY
ile uyumlu:
 • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
 • Android 4+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

İnternette çocuklar için uygun olmayan çok sayıda uygulama var. Bazı uygulamalar sadece zaman kaybettiricidir, diğerleri ise kendilerini geliştirmeleri için tehlikelidir ve çevrimiçi avcılarla, siber zorbalıklarla, dolandırıcılarla veya diğer yabancılarla etkileşime neden olabilir.

mSpy size tüm zararlıları engelleme şansı verir, Çocuğunuzun cihazındaki uygulamalar ve onları istenmeyen faaliyetlerden korur. MSpy ile çocuğunuzun güvenliğini sağlıdığınızdan emin olun.

 • 61%
  Created with Sketch.

çocukların kişisel bilgilerini çevrimiçi paylaşma

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

Ailenizin ihtiyaçlarına göre uygun abonelik paketini seçip sipariş formunu doldurun. Ödeme işlemini gerçekliştirdikten sonra talimatlarımızla hoş geldin e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

mSpy`ı indirin ve çocuğunuzun telefonuna yükleyin. Herhangi bir teknik yardıma ihtiyacınız olursa Müşteri Hizmetleri ekibimiz 7/24 yardım etmeye hazırdır. Lütfen dikkat: mSpy`ı tfull kullanabilmek için hedef cihazınıza root/jailbreak atılması gerekir.

Takibe Başlayın

Yüklü uygulamaları izlemeye, tarama geçmişine, aramalara, metinlere ve çocuğunuzun telefonunda gerçekleşen diğer etkinliklere göz atmaya başlamak için mSpy Kontrol Paneli'ne giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

mSpy uygulama engelleme: Spam ve istenmeyen içerikten kendinizi koruyun

Herkesin bildiği gibi, Apple Store ve Google Play kullanıcılarına milyonlarca uygulama sunuyor. Eğitici uygulamalar, oyunlar, arkadaşlıklar, sosyal uygulamalar ve diğerleri dahil olmak üzere her şeyi burada bulabilirsiniz. Hangisini kullanmanın güvenli olduğunu biliyorsanız hayatınızı çok kolaylaştırır ve iş ve eğitimde başarılı olmanıza yardımcı olur. Bu arada, bazı uygulamalar yarardan çok zarar veriyor. Yetişkinler bu tür sorumluluk alabilir ve ihtiyaç duydukları şeyi seçebilirler, ancak çocuklar çok deneyimli değildir ve her şeyi denemek isterler. Bu nedenle, ebeveynler çocuklarının hatalarını düzeltme, mutlu ve sağlıklı bir yaşam kurma fırsatına sahip olmalıdır. Bu amaca ulaşmada yardımcı olan araçlardan biri mSpy’nin telefon uygulama engelleme yazılımıdır. Bu program uygulamaları engellemenin yanı sıra daha birçok özelliğe sahiptir. Örneğin, ziyaret edilen tüm web sitelerini izleyebilir, giden/gelen mesajları görüntüleyebilir, arama günlüğünü gösterebilir, GPS navigasyonunu izleyebilir ve birçok başka yararlı işlem yapabilir. Bununla birlikte, en değerli seçenek, hedeflenen cihazı manipüle etme özelliğidir. Böylece herhangi bir web sitesini engelleyebilir, telefonu devre dışı bırakabilir veya daha önce belirtildiği gibi uygulamaları engelleyebilirsiniz. Çocuğunuz ve onun alışkanlıkları hakkında her şeyi bilmek istiyorsanız kesinlikle bu yazılıma ihtiyacınız var. Şimdi kullanmaya başlamak için onu satın almanız, programı yüklemeniz ve kontrol panelinde oturum açmanız gerekir. Çocuğun akıllı telefonu ve tabletindeki tüm bilgiler sizin için erişilebilir olacaktır.

Uygulamaları engelleme: nasıl ve neden yapmalısınız?

Günümüzde İnternet uygulamaları engelleme hakkında aramalarla doludur. Ancak, bu soruları cevaplamak için en yaygın web uygulamalarını ve tehlikelerini anlamak gerekir.

İPhone ve Android`deki uygulamalar nasıl engellenir?

Birçok kişi “iPhone`daki uygulamaları nasıl engelleyebilirim?” Veya “Android`deki uygulamaları nasıl engellerim?” Sorusunun cevabını bulmaya çalışıyor ve cevabı oldukça basittir - mSpy yazılımı. Daha önce de belirtildiği gibi, prosedür çok basit. Programı satın alıp yükledikten sonra hedeflenen cihazı yönetmek için birçok fırsatınız olur. Ancak, bazı özelliklerin jailbreak olmadan kullanılabileceğini ve bazılarının jailbreak gerektirdiğini bilmelisiniz. Daha fazla bilgi için lütfen paketlerin açıklamasını kontrol edin.

Hangi uygulamaları izlemeli ve engellemelisiniz?

 • Çevrimiçi oyunlar. Bugün, çevrimiçi oyunlar ebeveynler için ciddi bir sorun haline geldi. Pek çok çocuk ödev yapmayı reddediyor, okula gidiyor ve ebeveynlerine yardım ediyor çünkü oynamak istiyorlar. Çevrimiçi oyunların bir başka sorunu da maliyetidir. Bir oyunu indirmek ücretsizdir, ancak birçok gizli ücret ve ödemeyle karşılaşabilir ve ücretli olanlardan daha pahalıya mal olabilir. Örneğin, bir sonraki seviyeye geçmek, oyun karakterini güncellemek veya belirli bir süreden daha uzun süre oynayabilmek için çocuğunuzun bir miktar paranızı harcaması gerekir. Bunu önlemek istiyorsanız mSpy’nin telefon engelle uygulamasını kullanın.
 • İletişimsel uygulamalar. Bir başka tehlike, Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, iMessage, LINE ve diğer mesajlaşma programları gibi mesajlaşma uygulamalarıdır. Onları iletşim için kullandığınızda çok yararlı ve güvenlidir. Ancak çocuklar gündüzleri ve gecelerini arkadaşlarıyla konuşarak geçirdiklerinde başları belaya girerler. Bu tür uygulamaları sınırlamak veya engellemek istiyorsanız mSpy kullanabilirsiniz.
 • Sosyal medya uygulamaları. Önceki uygulamaların yanı sıra, sosyal medya uygulamaları da çok fazla yarar ve keyif getirebilir. Bu arada, aşırı kullanımı çocuğunuza zarar verebilir ve çalışmayı unutmasını sağlayabilir. Çocuğunuz sosyal ağlara sıkışmışsa onları birkaç saat engelleyebilirsiniz.
 • Arkadaşlık uygulamaları. Çevrimiçi buluşma çok tehlikeli olabilir, çünkü hoş görünümlü avatarın arkasında kimin olduğundan emin değilsiniz. Çoğu dolandırıcı, hacker ve diğer dürüst olmayan insanlar, diğer insanları manipüle etmek için randevu uygulamaları kullanır. Çocuğunuzun böyle bir uygulama kullandğını öğrenirseniz uyanık olmanız ve bu iletişimi kesmeye hazır olmanız gerekir.
 • Kumar uygulamaları. Kumar uygulamaları ve çevrimiçi oyunlar para kazanmak için oluşturulur. Çocuğunuz bir kumarbaz olduğunda bütün parasını harcayabilir ve borç alabilir. Çocuğunuzun başının derde girmesine izin vermeyin, şimdi bu uygulamaları engelleyin!

Gördüğünüz gibi, mSpy yazılımı “iPhone ve Android`de uygulamaların nasıl engelleneceğini” sorusunun doğru cevabıdır. Bu program, hedeflenen cihazdaki bilgileri izlemek ve değiştirmek için birçok özelliğe sahiptir. Ebeveynlerin çocuğun hayatından haberdar olmalarını ve gerekirse müdahale etmelerini sağlar. Bununla birlikte, mSpy’nın telefon uygulama engelleme özelliği işveren tarafından çalışanlarını kontrol etmek ve yönetmek için de kullanılabilir. İşveren olarak, işçilerinizin mesai sırasında ne yaptıklarını kontrol edebilecek ve eylemlerini düzeltebileceksiniz. Fiyatlar ve paketler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sadece satın al düğmesine basın. Nasıl çalıştığını görmek istiyorsanız demoyu kontrol edebilirsiniz. Kontrol panelini tüm fonksiyonları ve özellikleriyle birlikte gösterir.

Daha fazla göster Daha az göster