ŞİMDİ DENE

Tarama geçmişi

Çocuğunuzun internette hangi siteleri ziyaret ettiğini mSpy ile izleyin. Çocuğunuzun web tarayıcısında gerçekleşen tüm etkinlikleri izleyebilir ve saklayabilirsiniz. Ayrıca, mSpy web sitesi engelleme özelliğini kullanarak çocuğunuzu sakıncalı içerikten koruyabilirsiniz.

Tarama Geçmişi - Cep Telefonu İzleme - mSpy
Tarama Geçmişi - Cep Telefonu İzleme - mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Çevrimiçi etkinliği izleyin
 • Web içeriğini filtreleyin
 • Saat ve tarih ayrıntılarını kontrol edin
 • Tarama geçmişini görüntüleyin
Tarama Geçmişi - Cep Telefonu İzleme - mSpy
ile uyumlu:
 • iOS - Jailbreak ve jailbreaksiz
 • Android 4+
Uyumlu:
 • Standart Abonelik

  Takip çözümlerinde sektör lideri ile sorumlu ebeveyn kontrolüne başlayın. Daha fazla bilgi edin

 • Premium Abonelik ve Jailbreaksiz

  Gelişmiş izleme seçeneğinde en değerli özelliklerinizi alın. Daha fazla bilgi edin

Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

İnternet, yetişkin siteleri ve çocuğunuzun görmesini istemediğiniz diğer içeriklerle doludur. Bazı siteler açık bir içeriğe sahiptir veya ırkçılık, şiddet veya intihar düşüncesine teşvik etmektedir. mSpy'ı kullanarak çocuğunuz şüpheli siteleri ziyaret ederse veya sakıncalı içeriğe erişirse derhal size bilgi verilir.

Uygunsuz bulduğunuz içeriği yönetmek için web sitesi engelleme seçeneğimizle birlikte tarayıcı geçmişi özelliğini kullanın. Çocuğunuzun yanlış siteleri ziyaret etmesini mSpy ile önleyin.

 • 32%
  Created with Sketch.

Gençler her gün açık çevrimiçi içerik görüntüleniyor

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

İhtiyaçlarınıza göre uygun mSpy abonelik planını seçin. Fatura bilgilerini doldurup siparişinizi gönderin. Ödeme onaylandıktan sonra talimatları içeren bir e-posta alacaksınız.

İndirip Kurun

E-postadaki talimatları izleyerek çocuğunuzun cihazına mSpy`ı indirip yükleyin. Çok fazla teknik bilgiye gerek yok ve yüklemesi yaklaşık 5-10 dakika sürer. Herhangi bir sorunuz varsa müşteri desteğimiz 7/24 yardım etmeye hazır. Not: mSpy`ı tüm özellikleri kullanmak için cihazınızın root`lu / jailbreak`li olması gerekir.

Takibe Başlayın

Tarama geçmişini, arama kayıtlarını, kısa mesajları, GPS konumunu ve çocuğunuzun cihazında gerçekleşen diğer etkinlikleri görmek için mSpy Kontrol Paneli'ne giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

mSpy casus tarama geçmişi ile internet geçmişini izleyin

Çocuklarınızın hangi web sitelerini ziyaret ettiğini bilmek ister misiniz? Belki de çalışanlarınızın mesai saatleri içinde ne yaptığını da bilmek istediniz. Bugün, bu durum daha da basitleşiyor. Birçok şirket, tarama geçmişi takip hizmeti sunar, ancak hepsi aynı derecede iyi değildir. Doğru hizmeti seçmek, avantaj ve dezavantajlarının analiz edilmesi gerekir. Ancak, onları anlamak için teknik bir uzman olmanıza gerek yoktur. mSpy tarafından sunulan en iyi hizmetlerin en yaygın detaylarını gözden geçirelim.

Sayfa başlıkları, URL adresleri ve erişim zamanı hakkında bilgiler.

Çalışanlarınızı çevrimiçi oyunlar oynamak, Facebook`ta fotoğraf alışverişinde bulunmak veya YouTub`da video izlemek için işe almadınız, değil mi? Tamamlanan işler için para ödersiniz, ancak eğlence için değil. Aynı şey çocuklar ve kötü alışkanlıkları için de geçerlidir. Ev ödevi henüz hazır değilse ve çocuğunuz en sevdiği çevrimiçi oyunu oynuyorsa, bunu bilmeniz ve harekete geçmeniz gerekir. Uygun tarama geçmişi takibi hizmetini seçmek için en önemli kriterlerden biri, hangi sayfaların ziyaret edildiği ve ne zaman gerçekleştiği hakkında bilgi edinmektir. Bu bilgiler, çalışanın veya çocuğun davranışında düzeltmeler yapma ve çalışmalarını daha verimli hale getirme fırsatı verecektir.

Internet Explorer, FireFox, Opera, Chrome ve diğerleri gibi tüm tarayıcı türlerini destekler.

Bir sonraki kriter de önemlidir. Bugün kendi özellikleri ve avantajları olan farklı tarayıcılar var. Bu nedenle, çalışanlarınızın veya çocuklarınızın göz atma geçmişini izlemek istiyorsanız yazılımınızın yalnızca Chrome, FireFox, Internet Explorer ve Opera gibi en popüler tarayıcıları desteklemediğinden daha az bilinenlerle de çalıştığından emin olmanız gerekir. Aksi taktirde çalışanlarınız sizi kandırmak için bu boşluktan faydalanabilirler. Ayrıca, mobil tarayıcıları da unutmayın. Bu nedenle, bu yazılımı farklı cihazlarda ve tarayıcılarda test etmeniz önerilir. Ayrıca, sağlayıcının yazılımını düzenli olarak güncellediğinden ve boşlukları engellediğinden emin olun.

İnternet bağlantısını engelleyin ve web sitelerini filtreleyin.

Bu çok kullanışlı bir özelliktir. İnternet bağlantısını engelleme ve uygun web sitelerini seçme özelliği, çocuğunuzu yetişkinlere yönelik sitelerden, virüslerden, bilgisayar korsanlarından ve diğer birçok internet tehlikesinden koruyacaktır. Dahası, çocuklarınızın çevrimiçi oyunlar, sosyal paylaşım sitelerinin aşırı kullanımı, vb. kötü alışkanlıklardan kurtulmalarına yardımcı olacaktır. Aynı şey çalışanlar için de geçerlidir, sadece en sevdikleri web sitelerini engellersiniz ve iş için daha fazla zamanları olur.

Ziyaret edilen tüm web sayfaları hakkında ayrıntılı bir rapor oluşturun.

Tembel çalışanlardan kurtulmak istiyorsanız ziyaret ettiği web sitesi raporu çok yararlı olabilir. Tüm değersiz çalışanlarınızı verimli çalışanlarla değiştirdiğinizde hayatınız çok daha kolaylaşacaktır. Bu raporların bir diğer kullanım motivasyonudur. Çalışanlarınıza tarayıcı geçmişini izlediğinizi ve istatistikleri gözden geçirdiğinizi bildirin. Onları daha çalışkan ve üretken hale getirecek. Ancak bu bilgiyi fazla kullanmayın, çünkü bu onları korkutabilir veya güven ve saygıyı yok edebilir. Bu tür raporlar çocuklar için çok önemli olmasa da iyi bir motivasyon yöntemi olabilir. Örneğin, aşırı sosyal medya veya oyunlar cezalandırılabilir; bu arada, eğitim içerikli web sitelerini ziyaret etmek teşvik edilmelidir.

Gördüğünüz gibi doğru tarama geçmişi takip hizmetini seçmek çok zor değil. Bununla birlikte, dikkatli olmanız, farklı paketlerin açıklamalarını okumanız ve soru sormaktan korkmamanız gerekir. Başka önemli bir husus ise fiyattır. Farklı yazılımların fiyatı değişmektedir. Programın tam sürümünü bir kerelik ödeme ile satın almanız istenebilir veya aylık ücretleri olabilir. Ayrıca, müşterilerini ve itibarını önemseyen büyük şirketlerin çoğunun ücretsiz deneme süresi sunduğunu unutmayın. Size uygun olup olmadığını anlamak için deneme sürümü genellikle yeterlidir. Tüm belirtilen kriterleri karşılayan bir hizmeti kullanmak istiyorsanız mSpy`ı deneyin.

Daha fazla göster Daha az göster