ŞİMDİ DENE

Takvim Etkinlikleri

mSpy, çocuğunuzun telefonundaki her takvim etkinliğini izler. Çocuğunuz takvime alışılmadık bir giriş yaparsa derhal size bildirilecek ve uygun önlemleri alabileceksiniz.

Çalışanlar veya Çocuklar İçin iPhone, Blackberry ve Android'deki Takvim Etkinliklerini İzleme | MSPY
Çalışanlar veya Çocuklar İçin iPhone, Blackberry ve Android'deki Takvim Etkinliklerini İzleme | MSPY
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
  • Çocuğunuzun tüm takvim etkinliklerini denetleyin
  • Toplantılara göz atın ve toplantı ayrıntılarını görüntüleyin
Çalışanlar veya Çocuklar İçin iPhone, Blackberry ve Android'deki Takvim Etkinliklerini İzleme | MSPY
ile uyumlu:
  • iOS - Jailbreak ve jailbreaksiz
  • Android 4.0+
Uyumlu:
  • Standart Abonelik

    Takip çözümlerinde sektör lideri ile sorumlu ebeveyn kontrolüne başlayın. Daha fazla bilgi edin

  • Premium Abonelik ve Jailbreaksiz

    Gelişmiş izleme seçeneğinde en değerli özelliklerinizi alın. Daha fazla bilgi edin

Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Çocuklar ebeveynlerine ziyaret etmek üzere oldukları olayları anlatmaya her zaman istekli değildir. Çocuğunuzun takvim kayıtlarını izleyerek çocuğunuzun partiye mi yoksa konsere mi yoksa Facebook'tan yeni bir arkadaşla mı buluşacağını her zaman bilebileceksiniz. mSpy ile çocuğunuzun programına göz kulak olabilirsiniz ve ilgili etkinliği onaylamazsanız hemen önlem alabilirsiniz.

Takvim kayıtları, GPS konumu, smsler, çağrılar, sosyal ağ sohbetleri ve diğer İnternet etkinlikleri de dahil olmak üzere çocuğunuzun telefonunda gerçekleşen olaylardan haberdar olun.

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

mSpy abonelik paketini seçip fatura bilgilerini doldurun. Ödeme onaylandığında Kontrol Paneli bağlantısını içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

Uygulamayı çocuğunuzun telefonuna yüklemek için e-postadaki talimatları izleyin. Herhangi bir teknik yardıma ihtiyacınız olursa 7/24 müşteri desteğimize başvurun. Not: Bazı mSpy özellikleri, hedef telefonunuzda root/jailbreak gerektirir.

Takibe Başlayın

Çocuğunuzun telefonunda gerçekleşen tüm çocuğunuzun takvim kayıtlarını, anahtar kelime uyarılarını, kısa mesajlarını, arama kayıtlarını ve diğer etkinlikleri görmek için mSpy Kontrol Panelinizde oturum açın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın