ŞİMDİ DENE

Arama Kayıtları

Çocuğunuzun telefonundaki gelen ve giden arama listesini görüntüleyain. Onaylamadığınız kişilerle etkileşimi sınırlamak için mSpy kullanın.

Android ve iPhone cep telefonları için Arama Kayıtları | MSPY
Android ve iPhone cep telefonları için Arama Kayıtları | MSPY
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Tüm gelen ve giden aramaları görüntüleyin
 • Arayan kişi hakkındaki bilgilere adres defterinden erişin
 • Tarih detaylarını, arama süresini ve kronolojisini görüntüleyin
Android ve iPhone cep telefonları için Arama Kayıtları | MSPY
ile uyumlu:
 • iOS - Jailbreak ve jailbreaksiz
 • Android 4.0+
Uyumlu:
 • Standart Abonelik

  Takip çözümlerinde sektör lideri ile sorumlu ebeveyn kontrolüne başlayın. Daha fazla bilgi edin

 • Premium Abonelik ve Jailbreaksiz

  Gelişmiş izleme seçeneğinde en değerli özelliklerinizi alın. Daha fazla bilgi edin

Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Çocuğunuzun gelen ve giden aramalarını takip etmek çok sıkıntılı durumları önleyebilir. Aramanın gelen veya giden arama olup olmadığını, kişinin adını, çağrı süresini izleyebileceksiniz. Sizin için çocuğunuzun tüm çağrıları Kontrol Panelinizde düzenli bir şekilde organize edildiğinde çevrimiçi bir avcıyı tanımlamak çok daha kolay olacaktır.

mSpy ayrıca en çok kiminle konuştuğunu bilmeniz için en çok arama yapan/yapılan 10 kişiyi de listeler.

Cinsel saldırganların 3'te 2'si çocuğa karşı suç işlemiştir.

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

MSpy abonelik planlarından birini satın alın. Ödeme onaylandıktan sonra kurulum talimalarıyla birlikte hoş geldin bir e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

E-postadaki talimatları izleyerek çocuğunuzun cihazına mSpy`ı yükleyin. Yükleme işlemi yaklaşık 5-10 dakika sürer. Herhangi bir sorunuz varsa, Müşteri Hizmetleri servisimiz 7/24 yardım etmeye hazır. Not: mSpy`ı tam özeliklerini kullanabilmek için cihazınızın root`lu ve jailbreak`li olması gerekir.

Takibe Başlayın

Çocuğunuzun telefonunda yer alan arama kayıtlarını, kısa mesajları, GPS konumunu ve diğer etkinlikleri izlemek için mSpy Kontrol Panelinde oturum açın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

mSpy Arama Takibi - Her Zaman İletişimde Kalmanın Bir Yoludur

Sizi rahatsız eden bilinmeyen numaralar tarafından mı aranıyorsunuz? Bunu sonlandırmak ve gelen aramaların kontrolünü elinize almak ister misiniz? mSpy arama takibi buna bir çözümdür! Arayanları izlemeniz ve hatta bu aramaları yaptıkları yeri belirlemeniz için kapsamlı, kullanımı kolay bir arama izleme yazılımı paketi tasarladık!

MSpy Arama Takibi Kullanmanın Yararları

mSpy size gelen ve giden aramaların kronolojik bir kaydını sunar. Telefon görüşmeleri izleyici seçeneğinden tüm aramalarla ilgili genişletilmiş bilgi alırsınız:

 • Aramaya ilişkin tarih bilgisi
 • Arama süresi
 • Yapılan aramaların sayısı
 • Arayan kişinin adı veya numarası (cihazın adres defterine kaydedilmiş olması koşuluyla).
 • iOS cihazınızda jailbreaksiz arama kayıtlarına bakın

Tüm arama kayıtları, istediğiniz zaman erişebilmeniz için Kontrol Panelinizde açık olarak düzenlenir.

Arama Takibi Yazılımınız Daha Ne Sunabilir?

Bir arama takibi uygulaması kullanmanın pek çok yararı var, en çok sevdiklerinizi seçiyoruz. Aşağıdakilere göz atın:

Telefon görüşmelerin takibi, telefon görüşmelerini güvenlik nedeniyle kaydedebilir. Bu özellik, sorumlu telefon görüşmeleri ile çalışanlara uygundur. Yanlış bir öneride bulunmak veya mevcut hizmetler hakkında yanlış bilgi vermek, şirketin itibarını zarar verebilir, ancak arama kaydı çalışanların bilgilerinin doğruluğunu kanıtlarsa müşterinin iddiası tersine çevirilir. Ayrıca muhatapların kaba, etik dışı ve hatta tehdit edici davranışlara karşı değerli bir kanıt olabilir.

Konumlu arama takibi, çocukların güvenliğini artırabilir. Geofencing olmadan, çocuğunuzun belirlenen güvenli alanda olup olmadığını veya akranlarıyla şehir çevresinde riskli fakat heyecan verici bir yolculuk yapmaya karar verdiğini asla bilemezsiniz. Bununla birlikte, arama izleyiciyi konumlandırarak güvenlik kontrolünüzü kolaylaştırabilirsiniz.

Daha fazla göster Daha az göster