ŞİMDİ DENE

Kapsamlı raporlar

mSpy, isteklerinize bağlı olarak doğrudan kişisel panelinize gönderilen kapsamlı raporlar oluşturmanıza olanak sağlar (örneğin tüm aramalar, mesajlar, yerler).

mSpy'dan takip edilen verileri analiz etmek için Kapsamlı Raporlar
mSpy'dan takip edilen verileri analiz etmek için Kapsamlı Raporlar
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
  • Herhangi bir cihaz için (iPhone / Android telefonlar, tabletler)
  • Bir kullanıcı veya bir kullanıcı grubu hakkında (1 veya izlenen birkaç cihazda rapor alın)
  • Kullanıcı etkinliği
  • İzleme zaman periyodunu ayarlayın
  • Dosyalara aktarın (XLS, CSV).
mSpy'dan takip edilen verileri analiz etmek için Kapsamlı Raporlar
ile uyumlu:
  • iOS - Jailbreak ve jailbreaksiz
  • Android 4.0+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Bu özellik seçeneği, birkaç cihazda sekmeleri bir kerede tutmanız gerektiğinde kullanışlıdır. mSpy'ı çeşitli ihtiyaçlarınıza göre kapsamlı raporlar oluşturmak üzere ayarlayarak,çocuğunuzun cihazından izlenen veri bilgilerini dakikalar içinde analiz edebilirsiniz.

  • 18%
    Created with Sketch.

Tüm akıllı telefon kullanıcıları
13 - 17 yaş arası arasında

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

ŞİMDİ SATIN ALIN sayfasında istediğiniz mSpy paketini seçin. Fatura bilgilerini doldurup satın alın. Ödemeniz onaylandıktan sonra mSpy Kontrol Panelinize erişimi olan bir hoş geldin e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

Hoşgeldin e-postasını aldıktan sonra Kontrol Panelinize giriş yapın ve talimatları izleyin. Resimli talimatlarla işlem daha kolaydır! Herhangi bir teknik yardıma ihtiyacınız olursa, müşteri hizmetleri servisimize başvurun. Not;: mSpy'ın tüm özelliklernii kullanabilmek için cihazınızın Jailbreak'li veya Root'lu olması gerekir.

Takibe Başlayın

Cihazın bilgileri, multimedya içeriği, İnternet geçmişi ve izlenen cihazda gerçekleşen diğer etkinlikler hakkında veri almaya başlamak için mSpy Kontrol Panelinizde oturum açın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın