ŞİMDİ DENE

Kişiler

Çocuğunuzun adres defterini mSpy ile tarayın. mSpy Kontrol Panelini kullanarak her yeni veya mevcut numarayı izleyebileceksiniz.

Çocuklarınız veya Çalışanlarınızın Telefonundaki Kişileri Takip Edin| MSPY
Çocuklarınız veya Çalışanlarınızın Telefonundaki Kişileri Takip Edin| MSPY
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Adres defterinde kaydedilen tüm adları ve numaraları görüntüleyin.
 • İşletme/ev adresleri, e-postalar gibi diğer iletişim bilgilerine göz atın
 • Numaranın adres defterinde kayıtlı olup olmadığını görüntüleyin
Çocuklarınız veya Çalışanlarınızın Telefonundaki Kişileri Takip Edin| MSPY
ile uyumlu:
 • iOS - Jailbreak ve jailbreaksiz
 • Android 4.0+
Uyumlu:
 • Standart Abonelik

  Takip çözümlerinde sektör lideri ile sorumlu ebeveyn kontrolüne başlayın. Daha fazla bilgi edin

 • Premium Abonelik ve Jailbreaksiz

  Gelişmiş izleme seçeneğinde en değerli özelliklerinizi alın. Daha fazla bilgi edin

Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Günümüzde, çocuklarınızın kimlerle iletişim kurduğuna güvenme konusunda ekstra dikkatli olmalısınız. mSpy, çocuğunuzun telefonundaki şüpheli kişi girişlerini taramanıza izin vererek siz her şey kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, bir kişiyle ilgili ek bilgiler emrinizde olacaktır (isim, numara, vb.)

 • 18%
  Created with Sketch.

Tüm akıllı telefon kullanıcıları
13 - 17 yaş arası arasında

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

Taleplerinizi karşılayan abonelik paketini seçin ve sipariş formunu doldurun. Ödeme tamamlandığında daha fazla kurulum için talimatları alacaksınız.

İndirip Kurun

MSpy`ı indirin ve çocuğunuzun cihazına mSpy`ı kurun. Sorularınız varsa veya yardımımıza ihtiyacınız olursa 7/24 Müşteri Destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen dikkat: mSpy`dan en iyi şekilde yararlanmak için hedef cihazınızın root`lu / jailbreak`li olması gerekir.

Takibe Başlayın

Kişileri, takvim kayıtlarını, tarama geçmişini ve çocuğunuzun telefonunda gerçekleşen diğer etkinlikleri izlemek için mSpy Kontrol Panelinizde oturum açın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın