ŞİMDİ DENE

Kontrol Paneli

mSpy Kontrol Paneli, izlenen tüm verileri istediğiniz zaman uzaktan izleyebileceğiniz kişisel kontrol panelinizdir. Kişiler, arama kayıtları, GPS konumu, kısa mesajlar, tarama geçmişi ve diğer çocukların etkinlikleri mSpy ile sizin tarafınızdan görüntülenebilir.

mSpy Kontrol Paneli: Bilmeniz gereken her şey
mSpy Kontrol Paneli: Bilmeniz gereken her şey
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Çocuğunuzun cihazındaki tüm verileri görüntüleyin
 • Son konumları ve en çok aranan 10 kişiyi görün
 • Birden fazla cihaz ekleyin ve izleyin
 • Kullanıcıya erişim sağlayıp kısıtlayın
 • Verileri XLS ve CSV dosyalarına aktarın
 • Yardım bölümüne erişin
mSpy Kontrol Paneli: Bilmeniz gereken her şey
ile uyumlu:
 • iOS - Jailbreak ve jailbreaksiz
 • Android 4.0+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

İzlenen tüm verileri tek bir raporda görüntüleyebileceğiniz için mSpy Kontrol Panelinin kullanımı oldukça kolaydır. Çocuğunuzun çevrimiçi etkinliklerini ve geçerli GPS konumlarını, aramaları ve metinleri uzaktan takip edin. Ayrıca, uygun olmayan web sitelerini veya uygulamaları engelleyin, güvenli ve tehlikeli alanlar belirleyin ve cihazın kaybolması veya çalınması durumunda cihaza erişimi engelleyin.

 • 18%
  Created with Sketch.

Akıllı telefon kullanıcılarının
13 - 17 yaş arası arasında

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

İhtiyaçlarınıza göre mSpy abonelik paketini seçin ve fatura bilgilerini doldurun. Ödemeniz onaylandıktan sonra mSpy Kontrol Panelinize erişimi olan bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

E-postadaki kurulum talimatı izleyerek çocuğunuzun cihazına mSpy`ı indirip yükleyin. Resimli talimatlarla yüklemesini daha kolaydır! Herhangi bir teknik yardıma ihtiyacınız olursa, 7/24 Müşteri Hizmetlerimize başvurun. Not: mSpy`ı tam özellikleri kullanabilmek için cihazınızın jailbreak`li veya root`lu olması gerekir.

Takibe Başlayın

Kısa mesajları, arama kayıtlarını, GPS konumunu, tarama geçmişini ve izlenen cihazda gerçekleşen diğer etkinlikleri kontrol etmeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinde oturum açın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın