ŞİMDİ DENE

Hangouts Takibi

Google Hangouts, fotoğrafların, haritaların, emoji etiketlerinin ve daha fazlasının paylaşılmasını sağlayan çevrimiçi bir mesajlaşma uygulamasıdır. Avcıların ve zorbaların, çocuğunuzu bulma ve onları çevrim içi taciz etmeleri için kullandıkları başka bir uygulamadır. mSpy ile istenmeyen kişilerle olan iletişimi önleyin.

Hangouts Takip Uygulaması - Ebeveynler için En İyi Hangouts Mesaj Takip Uygulaması | mSpy
Hangouts Takip Uygulaması - Ebeveynler için En İyi Hangouts Mesaj Takip Uygulaması | mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Google Hangouts metin mesajlarını kontrol edin

  Her kısa mesajın içeriğini çocuğunuzun telefonunda görüntüleyin. Metin silinmiş olsa bile kişiselleştirilmiş Kontrol Panelinizde buna erişebileceksiniz.

 • Tüm konuşmaları görüntüleyin

  Çocuğunuzun rehber, haritalar, fotoğraflar vb. dahil olmak üzere giden ve gelen Hangout mesajlarını kontrol edin. mSpy ile çocuklarınızı çevrimiçi yabancılarla, avcılarla ve kabadayılarla etkileşimden koruyabilirsiniz.

 • Her şeyden haberdar olun

  İçerik, metin ve zaman damgaları dahil olmak üzere kişi listesini ve Hangouts görüşmelerini görüntüleyebilirsiniz.

Not;: Bu özelliği kullanmak için Android hedef telefonun rootlu olması gerekir.
Hangouts Takip Uygulaması - Ebeveynler için En İyi Hangouts Mesaj Takip Uygulaması | mSpy
ile uyumlu:
 • IOS - Uyumlu değil
 • Android OS 4.0+ Root atılması gerekli
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Gmail Hangouts, tüm popüler telefonlarda standart mesajlaşma uygulaması olarak yüklenmiş bir şekilde geliyor ve bu da o yüzden onu popüler bir iletişim platformu haline getiriyor. Herhangi bir popüler mesajlaşma platformu gibi avcıların çocuğunuzla iletişime geçmesini sağlar. Çocuklarınızın, onlara zarar verebilecek insanlarla iletişim kurmasını önleyin. Hangouts'ta çocuğunuz tarafından her giden ve gelen sohbet, fotoğraf, harita veya emoji etiketini alın ve geceleri daha iyi uyuyun.

 • 20%
  Created with Sketch.

ABD'deki gençler istenmeyen cinsel teklifler alıyorlar

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

Ailenizin gereksinimlerini karşılayan abonelik paketini seçin ve sipariş formunu doldurun. Ödemeniz tamamlandıktan sonra mSpy kurulum talimatlarını içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

Kontrol Panelinize giriş yapmak için e-postadaki bağlantıyı takip edip talimatları izleyin. Herhangi bir teknik yardıma ihtiyacınız olursa 7/24 müşteri hizmetleri ile iletişim kurun. Lütfen dikkat: Hedef telefon Android ise bu özelliğini kullanmak için hedef telefona root atılması gerekir.

Takibe Başlayın

Hangouts anlık mesajlarını izlemeye başlamak, fotoğraf, harita, emoji, çıkartma, GIF alışverişi yapmak ve çocuğunuzun cihazındaki diğer etkinlikleri görmek için Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

MSpy Hangouts casusu hakkında bilmeniz gereken her şey

Hangouts casus özelliği sunan güvenilir yazılımlara neden ihtiyaç duyarsınız? Aslında iki temel sebebi var! Bir ebeveyn olarak reşit olmayan çocuğunuzun ilgisini çeken sosyal ağ ve anlık mesajlaşma etkinlikleri hakkında endişe duyabilirsiniz. Bir işletme sahibi olarak elemanlarınızın mesai saatlerini arkadaşlarıyla sohbet edip etmediğini bilme hakkına sahipsiniz. Bir de çevrimiçi yaptıklarını bilmek sorunun bir kısmı iken ne hakkında konuştuklarını bilmek çok önemlidir. Sonuçta hiç bir ebeveyn, çocuklarının saldırgan içerik veya cinsel içerikli bir paylaşım yapmasını istemiyor, hiç bir işveren, elemanlarının kurumsal verilerini bir rakibe satması istemiyor.İşte tam burada Google Hangouts takibine ihtiyacınız var! Yüklendikten sonra akıllı uygulamamız hedef cihazdan toplanan tüm anlık mesajlaşma etkinliklerini online Kontrol Panelinize gönderip bu bilgilere uzaktan erişmenizi sağlamaktadır.

Google Hangouts casusundan ne alıyorsunuz?

Google Hangouts, mesajların ve aramaların mükemmel bir karışımını temsil eden ve herhangi bir sohbeti resim, emoji ve grup video görüşmeleriyle hayata geçiren ve ücretsiz kullanıcı dostu bir uygulamadır. Elbette, yetişkinler ve özellikle gençler arasında çok popülerdir! Buna ek olarak, Hangouts Android cihazlara fabrika ayarlarında yüklenmiş olarak geliyor. Neyse ki, Hangouts takibi özelliği sayesinde mSpy, hedef cihazda gerçekleşen tüm görüşmeleri yakalayabiliyor. Özellikle aşağıdakileri yapabileceksiniz:

 • Gönderilen ve alınan her mesajın içeriğine bakın
  Hangouts, hem anlık mesaj   hem de kısa mesajlar (SMS  ve MMS) için ana mesajlaşma uygulaması olarak kullanılabilirken cihaz kullanıcısı tarafından silinen mesajlara da hemen erişebilirsiniz.
 • Grup sohbetlerine ve konuşmalarına ulaşın
  Çok işlevli Google Hangouts casus yazılımımızla, çocuklarınızın veya elemanlarınızın arkadaşlarıyla ne konuştuğunu öğrenebilirsiniz. Çocuklarınızın uygun olmayan bir içeriği paylaşmalarını engellemenin yanı sıra çalışanlarınızın başkalarıyla gizli bilgi paylaşmalarını engellemenin en etkili yoludur.
 • Sohbetle ilgili tüm verileri inceleyin
  Akıllı mSpy Hangouts casusu, içeriğe ek olarak kullanıcının iletişim listeleri, adları ve fotoğrafları ile her konuşmanın gerçekleştiği tam saati ve tarihi de içeren tüm detayları görmenizi sağlar. Çocuklarınızın ve çalışanlarınızın arkadaşlık kurduğu ve istenmeyen insanlarla sohbet edip etmediğini anlayabilirsiniz.

Bununla birlikte, gelişmiş Google Hangouts casus yazılımı şunları yapabilmenizi sağlar:

 • Tüm gönderilen ve alınan çıkartmalar inceleyin;
 • Emojileri görün;
 • GIF`leri izleyin;
 • Haritalara göz atın.

Bu şekilde, Hangouts casus yazılımımızı hedef cihaza kurduğunuzda bu iletişim uygulamasından toplanan kapsamlı bilgiler alacağınızı garanti altına almış olursunuz. Üstelik, çocuğunuzun veya elemanlarınızın çevrimiçi olarak yaptıklarını öğrenmek gizli modda bile mümkündür!

Daha fazla göster Daha az göster