ŞİMDİ DENE

mSpy nasıl çalışır?

mSpy hakkındaki videoyu izleyin

mSpy ile takip etmek için 3 kolay adım
mSpy Satın Alın

mSpy aboneliklerinden birini seçip sipariş formunu doldurun. Ödemenizi tamamlayın ve kurulum talimatları için e-postanızı kontrol edin.

İndirip Kurun

mSpy’ı indirin ve mobil izleme yazılımını çocuğunuzun telefonuna yükleyin. Lütfen dikkat: Premium özelliklerini takip etmek için Android hedef telefona root atılması veya iOS cihazınıza jeailbreak yapılması gerekir.

Takibe Başlayın

Aramaları, metinleri, GPS konumu, uygulamalar ve takip edilecek cihazda gerçekleşen diğer etkinlikleri izlemeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.

Şimdi izlemeye başlayın

mSpy: Ebeveyn dijital asistanı

İnternet, çocuklara eğitimde, sosyal anlamda ve eğlencede yardımcı olan güçlü bir araçtır. Çok sayıda faydalı kaynak ve araç bulunsa da, çocukların çevrimiçi ortamda karşılaşabilecekleri çok sayıda tehlike vardır.

mSpy nedir?

mSpy ebeveynlerin kısa mesajları, güncel GPS konumlarını, çağrıları, e-postaları, sosyal medya platformlarını (Snapchat, WhatsApp, Facebook, Instagram ve diğerleri) ve daha fazlasını izlemesi için dijital bir asistandır.

mSpy modern ebeveynler için birçok avantaj sunmaktadır. Çocuklarının akıllı telefon etkinliklerine yakalanma korkusu olmadan erişmenizde yardımcı olur. Ayrıca, ebeveynler çocuklarının ne durumda olduğunu çevrimiçi olarak öğrenebilecek ve tehlike ortaya çıktığında kırmızı bayrak kaldıracaklardır.

mSpy, hedef cihaz verilerini toplar ve herhangi bir zamanda herhangi bir tarayıcıdan kolayca erişilebilen Kontrol Paneline (satın alma işleminden sonra oluşturulacak ebeveyn hesabı) gönderir. Böylece ebeveynler çocuklarının ne yaptığını her zaman bilirler.

Uygulama kullanımı kolay ve basittir. Üç abonelik planı (Standart, Premium, Jailbreaksiz) sağlar, böylece gereksinimlerinizi en iyi karşılayanı seçebilirsiniz. Fiyat abonelik süresine bağlıdır, ne kadar uzun olursa, o kadar fazla tasarruf edersiniz.

mSpy rootlu/rootsuz olarak Android 4.0+ ve jailbreakli/jailbreaksiz olarak iOS 6.0+ cihazlarıyla uyumludur.

mSpy çok sayıda gelişmiş özelliğe sahiptir. mSpy ile:

 • Kısa mesajları okuyun;
 • Arama günlüklerini görüntüleyin;
 • İstenmeyen numaraların çocuğunuza ulaşmasını engelleyin;
 • Gelen ve giden e-postaları okuyun;
 • GPS konumunu izleyin;
 • Anlık mesajlarını izleyin (Facebook, Instagram, Viber, WhatsApp);
 • Yüklü uygulamaların listesini görüntüleyin ve tehlikeli olanları engelleyin;
 • Güvenli ve tehlikeli bölgeler belirleyin ve çocuğunuz girdiğinde bir bildirim alın;
 • Hedef cihazda yapılan tüm klavye hareketlerini yakalayın;
 • Tarama geçmişini görüntüleyin, yer imlerini kaydin ve tehlikeli siteleri engelleyin;
 • Takvim girişlerini ve kişi listesini görüntüleyin;
 • Ve daha fazlası;

Not! Özelliklerin sayısı, seçtiğiniz abonelik paketine bağlıdır. Satın almadan önce hangi özelliklere ihtiyacınız olduğuna karar verin ve tercihinize göre paket seçin.

mSpy kullanmak güvenli midir?

MSpy`ı kesinlikle güvenli olduğu için kullanmaktan korkmanıza gerek yok:

 • Öncelikle, reşit olmayan çocuğunuzun cihazını takip edebilirsiniz, yaşına uygun olmayan şeylerle karşılaşmadıklarından veya çevrimiçi yabancılarla iletişim kurmadıklarından emin olmak istiyorsanız kesinlikle yasaldır.
 • İkincisi, tamamen tespit edilemez. Böylece, çocuklarınız cihazlarını izlediğinizi anlamazlar. Tüm hedef cihaz verileri sanal kontrol panelinde tutulacak ve istediğiniz zaman uzaktan erişebilmeniz sağlanacaktır.
 • Üçüncüsü, mSpy`ı herhangi bir işaretle tespit etmek imkansızdır. Tüm uygulamalar, hedef cihazı yavaşlatmadan aynı modda çalışmaya devam edecektir.

mSpy nasıl çalışır?

Her şeyden önce, mSpy kullanımın kolay ve rahat olduğunu ve kullanımda karmaşık bir şey olmadığını açıklayalım. Yazılım kullanıcı dostu bir arayüze ve basit bir menüye sahiptir ve adım adım kurulum kılavuzu sunar. mSpy ile takip etmeye başlamak için üç adımın tamamlanması gerekir:

 • Adım 1. mSpy`ı satın alın; Resmi web sitesine gidin ve ailenizin gereksinimlerine en uygun abonelik paketini seçin. (Üç abonelik paketi vardır: Standart, Premium ve Jailbreaksiz, her biri 1, 6 veya 12 ay boyunca kullanılabilir). Fatura bilgilerinizi girin, ödeme yöntemini seçip siparişinizi gönderin. Ödeme onaylandıktan sonra kişisel bilgilerinizi içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız (giriş şifresi, indirme bağlantısı ve adım adım talimatını alabilirsiniz).

 • Adım 2. Kurulum Seti; Şimdi e-posta adresinizi doğrulamanız gerekir. Posta kutunuza gidin ve mSpy müşteri destek ekibinden gelen maili bulun. Açıp indirme bağlantısını izleyin. Uygulama indirildikten sonra mSpy`ı ayarlamak için adım adım talimatı izleyin. Uygulamayı indirmek yaklaşık 5 dakika sürer.
 • Adım 3. Takibe başlayın; Kurulum işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra hedef cihazı izlemeye başlayabilirsiniz. Örneğin, giden ve gelen mesajları, giden ve gelen aramaları, tarama geçmişini, yüklü uygulamaları ve birçok özelliğini göreceksiniz.

mSpy ebeveynlere nasıl yardımcı olur?

İnternet zaten çocukların hayatının kritik bir parçası haline geldi. Okul raporları hazırlama, akranlarla iletişim kurma gibi çocuklar için de faydalar sağlayabilir, ancak karanlık bir tarafı da var. Siber zorbalıktan çevrimiçi avcılarla etkileşime, internet kullanımı karanlıklarla doludur ve burası mSpy ebeveyn kontrolü uygulamasının kullanışlı olduğu yerdir. İşte mSpy`ın çocuklarınızı koruyabileceği 5 tehlikenin listesi:

Siber Zorbalık

İnternet anonimliği, yüz yüze etkileşim eksikliğinin yanı sıra, bazı durumlarda siber zorbalığa tırmanmaktadır. Ortalama, kaba ve nefret dolu yorumlar, meçhul dijital dünyaya çok fazla yer edinmektedir. İnternetin anonimliği nedeniyle hakaret eden kişinin kimliği ortaya çıkmadan hakaret edilebilmektedir. Siber zorbalık, depresyon, sosyal izolasyon ve en kötü ihtimail olan intihar girişimleri gibi büyük sonuçlar doğurabilir.

Çevrimiçi Avcı

İnternet, çevrimiçi avcıların naif çocukları sosyal ağlar ve çevrimiçi sohbet odaları aracılığıyla tuzaklarına çekmeleri için çok uygun bir mekandır. Çoğu durumda, çevrimiçi avcılar çocukları gerçekten anne-babalarına karşı çevirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Araştırmaya göre, gerçek ve çevrimiçi hayatta riskli davranışlarda bulunan, cinsel olarak istismara uğrayan, yabancılarla sohbet eden ve ebeveynleriyle sağlıklı ilişkiler kurmayan çocuklar bu tür manipülasyonların hedefi oluyorlar.

Uygunsuz İçerik

İnternet, filtrelenmemiş içerikten oluşan bir çöplüktür. Pornografi, şiddet içerikli videolar, açık saçık müzik veya uygunsuz içerikli ebeveynler, bu tür bilgilerinden çocuklarını korumak ister. Çoğu ebeveyn, çocuklarının YouTube`un En Çok İzlenen bölümünün, çocuklarını korumak istedikleri sadece müstehcen videolar içerdiğini bile bilmiyor. YouTube, açık videolar içermiyor, meraklı bir çocuk tarafından Google Arama aracılığıyla kolayca bulunabilir.

Hasarlı İtibarler

Küçük çocuklar analitik düşünceye sahip değildir, bu yüzden neyi paylaşmanın güvenli olduğunu ve ne tür bir içeriğin çevrimiçi ortamda asla paylaşılmaması gerektiğini her zaman anlamazlar. Çevrimiçi olarak paylaşılan özel bir fotoğraf, orman yangını gibi yayılabilir ve siber zorbalık, sosyal izolasyon, zedenlenmiş itibar ve ağır depresyon gibi ciddi sonuçlara yol açabilir.

Aşırı Oyun ve Telefon Bağımlılığı

Çocuk genellikle dijital teknolojileri kötüye kullanır ve çevrimiçi daha fazla zaman harcar. Ara sıra ölçülü oyun her zaman zararlı olmasa da, çocuklar bazen bağımlılık yapabilecek farklı çevrimiçi oyunlara zaman ayırmaya eğilimlidir.

Bütün bu nedenlerden dolayı, internet, reşit olmayan çocuklar için çok fazla tehlike oluşturmaktadır. Bir çocuğa duyarlı bir şekilde nasıl göz atılacağını öğretmeliyiz, aksi takdirde internet iyi olmaktan çok, zarar verir. İnternetin kötüye kullanım potansiyelinin farkında olmak başlamak için harika bir yerdir.

Bir ebeveynin yapabileceği en etkili şey, iletişim hattını açık tutmak ve çocuğunuz büyüdükçe bunun üzerine güven inşa etmektedir. mSpy ebeveyn kontrolü uygulaması ile birlikte güvenli çevrimiçi kullanım hakkında bir konuşma yapabilir, yukarıda belirtilen ana tehlikeleri önleyebilir ve çocuğunuzu çevrimiçi koruyabilirsiniz.

mSpy App – REQUIRES ANDROID RATING:
4.9 (1457901 votes )
Price: $0.0
Daha fazla göster Daha az göster