ŞİMDİ DENE

Gelen Arama Kısıtlaması

İstenmeyen numaraların çocuğunuzun telefonuna ulaşmasını engellemek ve sağlıksız iletişimi önlemek için mSpy kullanın.

Gelen Aramaları Uzaktan Engelleme | mSpy
Gelen Aramaları Uzaktan Engelleme | mSpy
ANINDA YAPABİLECEKSİNİZ:
  • İstenmeyen numaralardan gelen telefon görüşmelerini engelleyin
  • Kişiselleştirilmiş Kontrol Panelinizden belirlediğiniz kısıtlamaları yönetin
Gelen Aramaları Uzaktan Engelleme | mSpy
ile uyumlu:
  • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
  • Android 4+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Çocuğunuz yabancılardan sık sık rahatsız edici çağrılar alırsa veya adres defterinde onaylamadığınız bir kişi varsa mSpy sizin için iyi bir araçtır. İstenmeyen aramaları engelleyebilirsiniz ve mSpy arama kısıtlama özelliğini kullanarak yanlış kişilerle iletişimi önleyebilirsiniz.

Çocuğunuzun adres defterini uzaktan izleyin, kayıtları arayın ve istenmeyen kişilerin mSpy Kontrol Panelinizi kullanarak çocuğunuza ulaşmasını engelleyin. MSpy ile çocuğunuzun güvenliğinden emin olun!

  • 41%
    Created with Sketch.

Çocuklar istenmeyen cinsel taleple karşılaştı

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

“Şimdi Satın Alın” sayfasına gidin ve ihtiyaçlarınıza göre abonelik paketini seçin. Fatura bilgilerini doldurup satın alın. Satın alma işleminiz onaylandıktan sonra talimat içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

E-postanızda belirtilen talimatları izleyin ve uygulamayı çocuğunuzun cihazına yükleyin. Çok kolay, basit ve zamanınızın çoğunu almaz. Herhangi bir teknik yardıma ihtiyacınız olursa 7/24 Müşteri Destek Ekibimize başvurun. Not: mSpy’ı tüm özellikleriyle kullanabilmek için cihazınızın rootlu ve jailbreakli olması gerekir.

Takibe Başlayın

İstenmeyen aramaları, kısa mesajları, GPS konumunu, tarayıcı geçmişini ve çocuğunuzun telefonunda gerçekleşen diğer etkinlikleri engellemeye başlamak için mSpy Kontrol Paneli'ne giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

Can sıkıcı aramaları hayatınızdan çıkarın: mSpy Arama Engelleme

Günümüzde insanlar 7/24 saat bağlı kalmayı tercih ediyor; Akıllı telefonlarından spor salonlarında, yoga derslerinde ve hatta gece uykusu sırasında ayrılmıyorlar. Ahlaksız satıcılar ve telefon dolandırıcılar, bu tür cihazlara bağlanmasını bilir ve bunları kendi yararlarına kullanır; Bir ömür boyu en az bir kez bilinmeyen numaralardan garip çağrılar aldınız mı? Bir anketi çok kişisel hale gelen sorularla doldurmanız istendi mi? Ya da piyango kazanma hakkında bilgilendirildiniz mi? Yoksa bilinmeyen bir kredi şirketine ödenmemiş borç ödemeye mi davet edildiniz? mSpy arama engelleyici ayarlamak size zaman kazandırır ve bu tür sahte, dikkat dağıtıcı ve sinir bozucu çağrılardan sizi uzak tutar!

Neden Aramaları Engellemelisiniz?

Çocuğunuz zorbalık kurbanı olabilir ve farkına bile varamayabilirsiniz. Çalışanınız şirket verilerini rakiplerinizle paylaşıyor olabilir ve tamamen habersiz olabilirsiniz. İşe ya da diğer faaliyetlere giderek daha fazla sinir bozucu ve dikkat dağıtıcı hale gelen sayısız rahatsızlık verici robot aramaları alabilirsiniz.

Bu durunda mSpy’nin Gelen Arama Engelleme özelliği son derece kullanışlıdır. Telefonunuzda sizi, ailenizi ve sevdiklerinizi istenmeyen aramalara karşı korunmasını garanti eden katı kurallar oluşturmak için mSpy arama engelleyici uygulamasını kullanın. Arama engelleyici, telefonla dolandırıcılığa ve/veya suistimale maruz kalan (örneğin çocuklar, yaşlılar), ticari arayanların onları mağdur etmesini önlemek isteyen kişiler için de çok değerli olabilir.

mSpy Arama Engelleme Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

mSpy arama engelleyici uygulaması, gelen aramaları kısıtlamanıza veya izlenen cihazdaki önceden tanımlanmış herhangi bir istenmeyen aramayı tamamen engellemenizi sağlar. mSpy çözümleri ile her zaman şunları yapabileceksiniz:

Herhangi bir numaradan (bilinen ve bilinmeyen) istenmeyen aramaları engelleyin. Arama engelleyici seçenekleri arasında gezinmek için filtreleri seçip her biri için uygun başlıklar girin. Hafta sonlarında belirli bir arama engelleme filtresi ile müşterilerden veya iş arkadaşlarından çağrı almak istemeyebilirsiniz. Ürün teklifleri veya kredi satışları ile çok sayıda çağrı almaktan bıktınız mı? Bilinmeyen telefon numaralarından gelen tüm aramaları filtrelemek ve sinir bozucu zaman kaybından kurtulmak için mSpy arama engelleyicinizi ayarlayın!

Kişiselleştirilmiş Kontrol Panelinizde belirlediğiniz kısıtlamaları yönetin. Herhangi bir uygulamada aramaları engellemek için çok sayıda değişken var; Örneğin, numara rehberinizde olsa bile, çağrıyı sesli mesaj gönderebilirsiniz; telefonunuzda ekran yanıp sönmez ve bildirimler gönderilmez. İstenmeyen aramaları engellemek, çok sayıda cevapsız çağrı bildirimini kaldırmak ve aynı zamanda sesli mesaj bırakmaları engellemek için cevapla ve kapat seçeneği de etkinleştirebilirsiniz. Diğer seçenekler arasında yalnızca sessize almak (arayanların normal bir zil sesini duyması ve hiçbir şey duymamanız durumunda size sesli mesaj bırakması ile) ve çocuklarınızın veya telefonunuzun diğer bazı kullanıcılarının belirli kişileri aramamasını sağlamak için yapılan engellemelerdir.

MSpy çağrı engelleme videosundan gelen aramaları nasıl engelleyeceğinizi öğrenin. mSpy arama engelleme yazılımı kullanımı kolaydır ve son derece kullanıcı dostudur, böylece çağrıları nasıl engelleyeceğinizi hızlıca öğrenebilirsiniz. Ayrıca mevcut sayısız seçenek arasında gezinebilir ve en sevdiğiniz değişkenleri seçebilirsiniz.

Size hizmet ve ürün satmaya çalışan sayısız soğuk arama, özel teklifler ve satışlar hakkında sizi bilgilendirmeyi amaçlayan çok sayıda robot arama, kişisel zamanınız ve alanınızla etkileşime giren diğer telefon spam’leri, mSpy yazılımı ile verimli ve esnek bir şekilde engeller. İstenmeyen aramaları nasıl engelleyeceğiniz hakkında bir şey biliyoruz ve aynı zamanda sizi işten ve aileden gelen önemli aramalar için yalnız bırakıyoruz.

Daha fazla göster Daha az göster