ŞİMDİ DENE

Gelen/Giden e-postalar

Çocuğunuzun e-postalarını zorbalık, çevrimiçi avcı ve açık içerikten korumak için izleyin. mSpy, hem iOS hem de Android cihazlar için e-posta takip imkanı sağlar.

Gelen & Giden e-postaları İzleme ve Takip Yazılımı | mSpy
Gelen & Giden e-postaları İzleme ve Takip Yazılımı | mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Tüm gelen ve giden e-postaları okuyun;
 • Her e-postanın tarihini ve saatini görüntüleyin;
 • Alıcı bilgilerini izleyin;
Gelen & Giden e-postaları İzleme ve Takip Yazılımı | mSpy
ile uyumlu:
 • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
 • Android 4+ Root atılması gerekli
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Günümüzde pek çok bilgisayar korsanı spam veya kötü niyetli bağlantıları paylaşmak için e-posta kullanıyor. Ayrıca, çocuklar cinsel içerikleri paylaşmak için e-postaları kullanabilirler.

Sadece e-postalarının izlemekte olduğunuzu bilmek, çocukları uygunsuz davranışlardan kaçınmaları için yeterlidir.

 • 22%
  Created with Sketch.

çevrimiçi saldırganların hedefi

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

İhtiyaçlarınıza göre uygun bir abonelik planı seçin. Fatura bilgilerini doldurun. Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra mSpy Kontrol Paneline bağlantı içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

Kurulum talimatlarını takip etmek için Kontrol Panelinize giriş yapın. Kurulum kolay ve basittir. Herhangi bir teknik yardıma ihtiyacınız olursa müşteri desteğimiz 7/24 yardım etmeye hazırdır. Not: Bazı mSpy özelliklerini görmek için hedef telefonunuza root/jailbreak atılması gerekir.

Takibe Başlayın

E-postaları okumak, takvim kayıtlarını, anahtar kelime uyarılarını, kısa mesajları ve çocuğunuzun telefonunda gerçekleşen diğer etkinlikleri görmek için mSpy Kontrol Panelinde oturum açın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

mSpy Mail Takibi - Sadece E-postaları Göndermek ve Almak Yeterli Değildir

E-postayı telefonunuzda kullanmak yeni bir şey değildir; yüksek teknoloji dünyasında ve sürekli olarak iletişim kalmanın gereksinimi, akıllı telefonunuzdan e-posta göndermek/almak rutinleşöiştir. Bununla birlikte, işler değişiyor ve alıştığınız e-posta yönetiminin normal süreci de değişiyor; sadece bir e-posta göndermek artık yeterli değildir.

İnsanlar tüm günlük etkinliklerinin daha iyi kontrol altına alınmasını istemektedir ve e-posta takibi bunu yapmanın yollarından biridir. E-postanızı gönderildikten sonra ne olacağını bilmek ister misiniz? Alıcınız alıyor mu? Ekleri açmayı ya da e-posta metninde bağlantılarınızı tıklamayı gerçekleştiriyor mu? Şu ana kadar bu konularda hiçbir fikriniz olmadığını iddiaya giriyoruz; ancak mSpy e-posta takibi yazılımıyla, sizden hiç bir şey saklanmıyor, sizin için de iyi haberler var!

Bir Mail Takibi Ne Verebilir ?

E-postaları daha kapsamlı bir şekilde izlemek isterken birisinin e-postalarınızı ne zaman açtığını, alıcıların bağlantıları tıklayıp tıklamadıklarını veya eklerinizi görüntülediklerini biliyor musunuz? Bir iş aracı olarak e-postanın daha etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak için e-posta kutunuzu genişletilmiş mail takibi fırsatlarıyla güçlendirin! mSpy mail takibi herhangi bir şekilde e-posta işleme sürecini kesintiye uğratmaz, yalnızca alıcıların esaslı e-posta işlemleri hakkında daha fazla bilgi verir. Bilgi, alıcının e-postayı açıp açmadığını veya şimdi açıp açmadığını bilmekten ötürü stratejik bir avantajdır; açılış zamanlamasını anlama, rahatsız edici mesajları kontrol edip ekstra gayretten kurtarabilir. Örneğin, mail takibiniz, eşiniz e-postasını Pazar sabahı açtığını söylediğinde ertesi sabah veya öğlen saatlerine kadar cevabı beklememelisiniz.

mSpy Mail Takibinin Faydaları

mSpy ile takip edilen cihazlardaki e-posta geçmişlerini kontrol edebilirsiniz (Android, iOS için Gmail ve iOS için Mail Uygulamasını kontrol edin). MSpy mail takibinin özellikleriyle anında şunları görebilirsiniz:

 • Gelen ve giden tüm e-posta içerikleri.
 • Her e-postanın tarih ve saat bilgisi.
 • Gönderenin/alıcının ismi ve iletişim bilgileri (adres defterinde kayıtlı ise).

E-posta İzlemenin Ek Avantajları

Gmail takibinizden veya diğer izleme seçeneklerinden yararlanmanız için birçok güçlü fikir bulunmaktadır. E-posta verilerini dikkatlice öğrenerek müşterilere ve iş ortaklarına ulaştığınız hizmeti nasıl güçlendirebileceğinizi kontrol edin:

 • Maillerinizi kusursuzlaştırın Başarılı maili başarılı olmayandan ayırmak daha kolaydır. E-posta iş tekliflerinizin veya bildirimlerinizin farklı alternatifleri izleyip analiz edin ve en çekici olanları bulun.
 • E-posta izleme yazılımı daha fazla zaman duyarlı olmanıza yardımcı olur. İş ortaklarınıza veya patronunuza gönderilen e-postaları takip edip ne zaman açtıklarını görün, rutinlerini bulun ve kullanılabilirliklerini değerlendirin. O saatlerde iş için daha müsait olmaları muhtemeldir; bu, önemli sorunları çözme konusunda değerli bir şans olabilir.
 • Görevinize öncelik verildiğinden emin olun. Çalışanlarınıza görevi veya doldurmaları için bir anket gönderdikten sonra bağlantıyı takip ettiklerini veya eklerini açıp açmadıklarını takip ederek görevlerini sorumsuzca yerine getirenlere kadar takip edebilirsiniz. Bu sistem, düşük verimliliği olan çalışanları belirlemenize yardım eder veya başlangıçtaki sorunları belirlemenize yardımcı olabilir.
 • "- Çocuk güvenliği için daha sıkı e-posta kontrolleri. Açıkçası, kendi e-postanızı takip ettiğinizde aynı zamanda çocuğunuzun e-posta etkinliğini takip etmek için ek izleme özellikleri oluşturabilirsiniz. Çocuğun özel hayatına veya arkadaşlarınla gizli iletişimine girmeniz anlamına gelmez. Çocuğunuz sorun yaşamamasını sağlamak için spam veya bilinmeyen, belirsiz adreslerden gelen e-postaları kısıtlayabilirsiniz."

Çocuğunuz yanlış insanlarla zaman geçirebilir veya çalışanınız bir projede tüm güçüyle çalışmayabilir. Buna son vermek ister misiniz? Kesinlikle, mSpy Gmail takibi ve diğer e-posta takibi yazılımı ile, e-posta etkinliğinin tam kontrolünü alırsınız ve gözetip denetmediğiniz zaman ne olduğunu her zaman bilirsiniz.

Daha fazla göster Daha az göster