ŞİMDİ DENE

Instagram
Takibi

Modern çocuklar hayatlarını Instagram'da paylaşıyor. mSpy ile Instagram üzerinden gönderilen DM'leri izleyin. Çocuğunuzun Instagram'da arkadaş olan çevrimiçi avcılara kurban gitmeyeceğinden emin olun.

Instagram Takibi - # 1 Instagram Casus Uygulaması | mSpy ™
Instagram Takibi - # 1 Instagram Casus Uygulaması | mSpy ™
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Tüm kısa mesajları kontrol edin (giden/gelen)

  Instagram'da giden/gelen mesajları okuyun

 • Paylaşılan linklere ve metinlere göz atın

  Instagram DM'lerde paylaşılan tüm bağlantıları görüntüleyin

Instagram Takibi - # 1 Instagram Casus Uygulaması | mSpy ™
ile uyumlu:
 • IOS - Uyumlu değil
 • Android OS 4.0+ Root atılması gerekli
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Instagram, çocuklar için çok fazla tehlike yaratıyor. Her şeyden önce, çocuklar çevrimiçi avcılara, siber zorbalıklara veya dolandırıcılara rastlayabilir. Çocuğunuzun profilini sadece takipçi olarak ekleyerek görüntüleyebilme imkanı olsa da, Instagram DM ebeveynler için karanlık bir sır olarak kalıyor. mSpy Instagram izleme özelliği sayesinde, çocuğunuzun DM’sinde neler olduğunu her zaman farkında olacaksınız. mSpy'ı kullanarak, çocuğunuzun ne gönderdiğini, ne aldığını ve Instagram DM’deki bağlantıları görüntüleyebilirsiniz.

 • 52%

genç Instagramda iletişim kurduğunu söylüyor.

mSpy Instagram nasıl çalışır?
mSpy Satın Alın

mSpy “Şimdi Satın Alın” sayfasını ziyaret edin ve Premium Aboneliğini seçin. Fatura bilgilerini doldurup siparişinizi gönderin. Satın alma işlemi tamamlandığında daha fazla talimat içeren bir hoşgeldiniz maili alacaksınız.

İndirip Kurun

Yazılımı kurmak için e-postadaki talimatları izleyin. Kurulum işlemi 5-7 dakika sürer. Herhangi bir sorunuz olursa veya yardıma ihtiyacınız varsa, müşteri destek ekibimizle her zaman iletişim kurabilirsiniz. Not: mSpy’ın tüm özellikleri kullanmak için hedef telefona root/jailbreak atılması gerekir.

Takibe Başlayın

Instagram, anlık mesajlaşma programları (Facebook, Snapchat, WhatsApp), aramaları, kısa mesajları, tarama geçmişini ve hedef cihazdaki diğer etkinlikleri izlemeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

Birinin Instagram Etkinliklerini Gizlice İzlemenin Püf Noktaları

Instagram birkaç yıldır, fotoğraf paylaşım uygulaması olarak fotoğraf severlerin gönlünde övgüye değer bir yer kazandı. Çok başarılı oldu, sadece gençlerin kullandığı bir uygulama değildir. Pew Araştırma Merkezi’ne göre, yetişkinlerin % 32’si Instagram kullanıyor. Twitter gibi bir platform yetişkin kullanıcıların % 24’ünde tarafından kullanılmaktadır. Ek olarak, yetişkinler sadece onu kullanmakla kalmaz, yetişkinlerin % 35’i günde birkaç kez kullanır. Peki, Instagram’da ne yaptığını takip etmeye ne dersiniz? Instagram hesabını izlemek için sahibinin bilgisi olmadan sağlayan uygulaması var mı? Bu soruların cevaplarını almak için yazımızın sonuna kadar devam edin.

Instagram Takip Uygulaması Nasıl Çalışır?

Twitter ve WhatsApp ve diğer sosyal medya platformlarının aksine, Instagram hesabını izlemeniz için size aynı tkip özelliklerini sağlayacak daha az sayıda uygulama var. Bununla birlikte, piyasada sahip olduğu çok az uygulama yazımızın bu bölümünde paylaşacağımız ortak özelliklere sahiptir. Instagram takip uygulamasının özelliklerini burada bulabilirsiniz:

 • Gizli modda çalışır; takip ettiğiniz kişi, akıllı telefonunda bir izleme uygulaması aramaya yetecek kadar teknoloji bilgisine sahip olmadıkça uygulamanın çalıştığını fark edemez.
 • Keylogger özelliği kullanarak Instagram üzerinden gönderilen mesajlara erişmenizi sağlar

Instagram Spy Programı Kullanarak Instagram Hesabının Kontrolünü Ele Geçirmek

Instagram hesaplarını hacklemek ve izlemek için, aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

 • Bir hesap ile kaydolun.
 • Kullanmayı düşündüğünüz uygulamanın geliştiricisi veya satıcısı sizi kontrol panelinize ve kişisel giriş bilgilerinize bağlayan bir onay ve hoşgeldin e-postası gönderir.
 • Bildirimi aldıktan sonra izlemek istediğiniz akıllı telefona instagram casus uygulamasını yükleme talimatları için kontrol panelinize erişmeniz gerekecektir.
 • Uygulamanızı takip edilecek telefona yükledikten sonra Kontrol Panelinizden uygulamaya erişmeye başlayabilirsiniz.
 • Kurulum talimatıyla hesabınıza giriş yapacaksınız. Bu işlemi yapmak için, otomatik olarak çalışmadığı için gönderdiği fotoğraflara ve mesajlara erişmek için telefondaki Instagram özelliğini etkinleştirmek zorunludur. Bu nedenle, fiziksel bir şekilde cihazı alıp manuel olarak aktifleştirmeniz gerekecektir. Ayrıca, hesabın erişim kodunu almak için uygulamaların keylogging özelliğini kullanarak telefonunuzdan hesabı açmak da mümkündür.

Instagram Casus Uygulamasıyla Yapabilecekleriniz.

Ancak bir instagram casus uygulaması sizin için ne yapabilir? Bu bölümde, casus uygulamayla ne yapabileceğinizi inceleyeceğiz. Bir Instagram casus uygulamasını kullanarak Instagram hesabında erişebileceğiniz özellikler:

 • Takip edilen kişinin sevdiği resimleri takip edin
 • Kendi hesabında yaptıkları yorumları okuyun
 • Hesaplarına gönderdikleri fotoğrafların yerini keşfetin
 • Kullanıcıların kendilerini fotoğrafında nasıl etiketlediklerini öğrenin
 • Kullanıcının hesabında paylaştığı fotoğraflarla ilgili ayrıntıları alın

Instagram üzerinde casusluk, diğer tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi sınırlı uygulama seçenekleriyle de mümkündür. Ancak, piyasadaki birkaç İnstagram izleyici uygulamasıyla, bir hedef Instagram hesabının faaliyetlerini takip edebilirsiniz. Bu gönderide paylaştığımız adımları takip ederek, tüm korkularınızı dindirmek için ya da sevdiklerinizin Instagram’da yaptıkları hakkında endişeleriniz varsa giderin. Bu bilgilerin takip oyununuzu bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Daha fazla göster Daha az göster