ŞİMDİ DENE

Android ve iPhone için Keylogger

Çocuğunuzun mobil cihazındaki her kelimeye izlemek için mSpy Keylogger'i kullanın. Potansiyel tehlikeli yabancılarla, zorbalarla ve çevrimiçi avcılarla iletişimi önleyin.

iPhone ve Android için Keylogger | mSpy
iPhone ve Android için Keylogger | mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Çocuğunuzun telefonundaki tüm klavye hareketlerini görün
 • Tüm keylogger günlüklerini Kontrol Panelinizden uzaktan görüntüleyin
 • Çocuğunuzun ilgi alanları hakkında yararlı bilgiler edinin.
iPhone ve Android için Keylogger | mSpy
ile uyumlu:
 • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
 • Android 4+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

MSpy Keylogger özelliğini kullanarak çocuğunuzun telefon klavyesinde ne yazdığını her zaman bilirsiniz. Çocuğunuz aramada veya mesajlarda tehlikeli kelime kombinasyonları kullanıyorsa veya bir yabancıyla bir görüşmesi varsa derhal size haber verilir. Uygun bir zamanda Kontrol Panelinize kontrol edin ve sorunlu durumların önüne geçin.

mSpy Keylogger özelliği, çocuğunuzun güvenliğini sağlayarak olası tehlikelerden korunmanıza yardımcı olur.

 • 43%
  Created with Sketch.

çocuklar siber zorbalık kurbanı

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

İhtiyaçlarınıza uygun abonelik paketini seçip sipariş formunu doldurun. Ödemeniz gerçekleştirildikten sonra mSpy’ın nasıl kurulacağına dair bir mail alacaksınız.

İndirip Kurun

mSpy’ı indirin ve çocuğunuzun cihazına yükleyin. Bu işlem hızlı ve kolaydır. Teknik yardıma ihtiyaç duyarsanız Müşteri Destek ekibimize başvurun. Lütfen dikkat: mSpy’ın tüm özelliklerinden yararlanmak için hedef cihaz rootlu/jailbreakli olmalıdır.

Takibe Başlayın

Çocuğunuzun mobil cihazında gerçekleşen tüm klavye hareketlerini, GPS konumlarını, tarama geçmişini ve diğer etkinlikleri izlemek için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

iPhone için Keylogger

Hedef cihazda olanları izlemek için keylogger kurmak isteyebileceğiniz birkaç sebep olabilir. Belki de çocuklarınızın ne yaptığından endişe duyuyorsunuz ve ekranların arkasında güvende olduklarından emin olmak istiyorsunuz. Çağdaş sosyal aktiviteler, filtrelenmemiş İnternet araştırması ve çevrimiçi avcılarla, her ebeveynin çocuğuna göz kulak olması ve çocuğuna yardım etmesi görevidir. Çocuğunuzu korumak ve her zaman ne yazdıklarının ve kiminle en konuştuklarının farkında olmak için uzaktan kurulabilir bir keylogger kullanmak veya yerleşik keylogger özelliğine sahip bir ebeveyn kontrolü uygulaması bulmak gerekir.

Keylogger iOS`ta Nasıl Çalışır?

Klavye hareketlerini yakalamak için cep telefonu keylogger’ı kullanımı son on yılda önemli ölçüde geliştirilmiştir. Şimdi, keylogger iPhone için çok sayıda özellik sunar. Ana odak hala, metinler ve anlık mesajlaşma programları dahil, hedef cihazda yazılan şeyleri yakalamaktır. Ancak, iPhone ve iPode için GPS konum takibi, engelleme, fotoğraf ve video çekmesi vb. gibi gelişmiş takip için daha fazla takip özelliği sunar.

Sizin için en iyi Keylogger’ı seçmeniz gerekir

İnternette düzinelerce klavye kayıt sistemi bulunabilir. Çocuğunuzun akıllı telefon aktivitelerinin takip etmek için mükemmel bir keylogger bulmak istiyorsanız, karar verirken şu faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Hedef cihaz işletim sistemini destekliyor mu?
 • Gizli modda çalışıyor mu?
 • Uygun ve internet raporları var mı?

Son keylogger incelemelerine göre mSpy ebeveyn kontrolü uygulaması, uzaktan kurulum keylogger’ı sağlayan en iyi uygulamalardan biridir. mSpy keylogger koruması ile çocuğunuzun cihazında aranan ve izlenen her şeyi bilebilirsiniz.

mSpy uzaktan keylogger kontrolü ile ebeveynler şunları yapabilirler:

 • Çocuğunuzun cihazında yapılan tüm klavye hareketleri günlüğünü görüntüleyin.
 • Tüm klavye hareketlerine doğrudan kişisel Kontrol Panelinizden erişin

Ücretsiz Keylogger

mSpy keylogger’ı ücretsiz alma imkanı yoktur, ancak 7 günlük deneme sürümünü ücretsiz deneyebilirsiniz. mSpy ücretsiz 7 günlük deneme sürümü, keylogger dahil olmak üzere tüm Premium mSpy özelliklerine erişim sağlar. Ebeveynler yazılımı satın almadan önce test edebilirler ve proğram ne kadar iyi olup olmadığına karar verebilir.

mSpy keylogger nasıl kurulur

MSpy ücretsiz keylogger yazılımını kullanmaya başlamak için üç basit adımı uygulamanız gerekir:

 1. tr.mspy.com.tr adresine gidin ve 7 günlük ücretsiz denemeye tıklayın;
 2. İletişim bilgilerini doldurup gönderin;
 3. Diğer talimatlar için e-postanızu kontrol edin ve 7 günlük ücretsiz mSpy kurulumu için bağlantıyı izleyin.
Daha fazla göster Daha az göster