ŞİMDİ DENE

Anahtar Kelime Uyarı Takibi

Çocuğunuzun telefonunda uygunsuz anahtar kelimeleri veya cümlelerini kullanıldığında hemen bildirim alın. Çocuğunuzun uyuşturucu kullanımı, cinsiyet, şiddet ya da diğer uygunsuz içerikle ilgili bilgi arayıp aramayacağını öğrenin. Anahtar kelimeleri belirlersiniz, ne zaman kullanıldığını mSpy gerçek zamanlı olarak bilmenizi sağlar.

Anahtar Kelime Uyarısı; mSpy ile Cep Telefonunda Yazılan Kelimelerin İzlenmesi
Anahtar Kelime Uyarısı; mSpy ile Cep Telefonunda Yazılan Kelimelerin İzlenmesi
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
  • Belirtilen anahtar kelimeler/cümleler hakkında anında uyarı alın
  • Tehlikeli kelimeler veya cümleler içeren tam içeriği görün
  • mSpy Kontrol Panelinizden tam cihaz bilgilerine erişin
Anahtar Kelime Uyarısı; mSpy ile Cep Telefonunda Yazılan Kelimelerin İzlenmesi
ile uyumlu:
  • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
  • Android 4+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Ebeveynleri endişelendiren bazı kelimeler ve cümleler bulunmaktadır. Çocuğunuz bu kelimeleri bir mesajda kullanıyorsa derhal haberdar olun.

mSpy sizi çocuğunuzun çevrimiçi güvenliğinde yetkili kılmaktadır. Kelimeleri veya cümleleri seçiyorsunuz ve mSpy hemen size haber veriyor. İşlem bu kadar kolaydır.

  • 22%
    Created with Sketch.

çevrimiçi avcıların hedefleri 14 yaşın altında

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

İhtiyaçlarınıza göre abonelik planını seçin ve sipariş formunu doldurun. Ödemeniz tamamlandıktan sonra kurulum talimatlarını içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

MSpy’ı indirin ve ebeveyn kontrol yazılımını çocuğunuzun telefonuna yükleyin. Lütfen dikkat: mSpy’in tüm özelliklerinden yararlanmak için hedef cihazınızın rootlu/jailbreakli olması gerekir.

Takibe Başlayın

Çocuğunuzun telefonunda gerçekleşen anahtar kelime uyarıları, GPS konumu, tarama geçmişi, aramalar, metinler ve diğer etkinlikleri görmek için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın