ŞİMDİ DENE

mSpy Kik Takip Uygulaması

mSpy ebeveyn kontrolü uygulamasıyla çocuğunuzun Kik sohbetlerini takip edin

 • Tüm giden ve gelen Kik mesajlarını okuyun
 • Her mesajın önemli ayrıntılarını takip edin (saat ve tarih)
 • Popüler mesajlaşma uygulamalarını takip edin ve diğer 25 özelliği kullanın
 • Rootlu Android ile kullanılabilir
 • 7/24 müşteri desteği

Metin mesajlarını takip edin

Çocuğunuzun Kik mesajlarına erişin. mSpy Kik kullanarak, çocuğunuzun bu uygulama içinde ne gönderdiğini ve ne aldığını her zaman kontrol edebilirsiniz. Tüm bilgiler Kontrol Panelinizde uzaktan sağlanacaktır.

Önemli ayrıntıları görüntüleyin

Her mesajın (saat, tarih, gönderen) önemli ayrıntılarını izleyin. Çocuğunuzun yabancılarla konuşmadığından veya siber zorbalıkla uğraşmadığından emin olun.

Neden takip etmelisiniz?

Kik gibi anlık mesajlaşma programları, çevrimiçi avcıların, siber zorbalıkların ve dolandırıcıların hedeflerini bulmaları ve onları bir tuzağa düşürmeleri için mükemmel bir yerdir.

Not! mSpy Kik takibi Android cihazınızın rootlu olmasını gerektirir.

Daha fazla özellik mi isityorsunuzr? 25+ harika özelliği inceleyin:
Kik takibi nasıl çalışır?
mSpy Satın Alın

Premium paketi seçip fatura formunu doldurun ve siparişinizi verin. Ödeme kabul edildiğinde daha fazla kullanım talimatı içeren bir e-posta alacaksınız.

İndirip Kurun

E-postadaki talimatları takip edin. Yükleme işlemi birkaç dakika sürecektir. Yardımımıza ihtiyacınız varsa veya herhangi bir sorunuz olursa 7/24 müşteri desteğimize başvurabilirsiniz.

Takibe Başlayın

Kurulum sona erdiğinde çocuğunuzun Kik mesajlarını izlemeye başlayabilirsiniz. mSpy ile çocuğunuzun telefon aktivitelerini takip edebilirsiniz. Çocuğunuzun konuşmaları, aramaları, tarama geçmişi, anlık mesajlaşma programları ve nerede olduklarını doğrudan Kontrol Panelinizden kolayca takip edebilirsiniz.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Bugün izleme başlayın

Kik mesajları nasıl takip edebilirim?

Bir ebeveyn iseniz, çocuğunuzun telefonunda hangi uygulamaların yüklü olduğuna dair bir ipucu bulmanız gerekir. Pek çok tehlikeli uygulama var, çocuklar bugünlerde kullanma eğilimindedir, örneğin Kik Messenger. Bu uygulama çocuklar için son derece tehlikelidir ve çok sık çevrimiçi avcılar tarafından kullanılır. Diğer bir tehlike de, herhangi biri Kik hesabı oluşturabilir ve reşit olmayan çocuklar da dahil olmak üzere, istediklerinde kullanabilir, çünkü sıkı bir yaş doğrulama prosedürü yoktur. Bütün bunlar çocuğun Kik’inde casusluk yapmayı gerekli kılar. Bu nedenle, çocuğunuz bu uygulamayı kullanıyorsa çocuğunuzu bu uygulama içinde korumak için bir Kik casus yazılımına sahip olmayı düşünmeniz gerekir. Bu makalede “Kik casus araçları nedir?” ve “Kısa mesajlarda casusluk yapmak için birinin Kik hesabına nasıl girilir?” sorularına cevap vereceğiz. Bizi takip edin, Kik mesajlarını nasıl takip edeceğinizi öğreneceksiniz.

Kik Nedir?

Kik Mesajlaşma veya Kik, dijital dünyadaki en büyük ve en sık kullanılan anlık mesajlaşma programları arasında Snapchat ve WhatsApp`a katılan uygulamadır. Bu sohbet uygulamaları metin mesajlarını, farklı içerik parçalarını (fotoğraf, video, audio) birbirleriyle ya da WI-FI yardımı ile eski moda SMS veya MMS yerine bir grup kullanıcıyla paylaşma olanağı sağlar. Gençler arasında Kik mesajlaşma kullanımına ilişkin istatistikler aşağıdaki gibidir:

 • Gençlerin % 32`si 13-14 yaş arasındadır;
 • Gençlerin % 34`ü 15-17 yaşları arasındadır;

Kik Mesajlaşma, diğer anlık mesajlaşma programlarından farklıdır; çünkü hesapları telefon numaralarına değil kullanıcı adlarına dayanır ve adsız kalmayı çok kolaylaştırır. Ayrıca, yerleşik bir tarayıcısı vardır, böylece kullanıcılar Kik platformundan ayrılmadan internete erişebilir ve bilgileri paylaşabilir. Tüm Kik kullanıcılarının en az 13 yaşında olmaları beklenirken sisteminden başka bir doğrulama mekanizması yoktur. Bu makalede Kik nedir, ne tür tehlikeleri olduğunu ve birinin Kik’i nasıl takip edeceğini inceleyeceğiz.

Kik`i kim kullanıyor?

Kik kullanıcılarının sayısı bir önceki yaza göre 150 milyondan 240 milyona çıkmaya devam ediyor. Kik, gençler arasında popülerdir ve Facebook Messenger, Yahoo Messenger, Skype, WhatsApp`a benziyor.

İşte gençler arasındaki kullanımını gösteren kayıtlı kullanıcı istatistikleri.

 • 13-18 yaşındakiler % 27’si;
 • 19-22 yaşındakşler % 25’i.;
 • 23-29 yaşındakiler % 13’ü;
 • 30-40 yaşındakiler % 8’i;
 • 41-54 yaşındakiler % 3’ü;

Kik`in hangi özellikleri var?

İşte en çok kullanılan 13 Kik özellik listesi. Eğlenceli olabilir, ancak çocuğunuzun güvenliği için çok tehlikeli olabilir. Bu yüzden ebeveynlerin gözlerini açık tutmalı ve çocuklarının Kik’lerini nasıl gözetleyeceğini bilmelidirler.

 1. Bildirimler. Kullanıcılar her yeni mesaj gönderdiğinde veya aldığında, anında bir bildirim alırlar. Her mesajın tesliminin ve alındığının farkında olmaya yardımcı olur. Ayrıca, kullanıcı hem giden hem de gelen mesajlar için ve yeni bir kullanıcıdan gelen mesajlar için ses özelleştirebilir.
 2. Davetiyeler. Kullanıcılar SMS, Facebook, Twitter veya e-postaları kullanarak arkadaşlarını, akrabalarını vb. Kik messenger cihazın iletişim listesini okur ve daha sonra davet edilen arkadaşının e-postasının veya bir telefon numarasının kullanıcının iletişim listesine kaydedilmiş olduğunu algılar.
 3. Multimedya dosyaları. Kullanıcılar yalnızca metin mesajlarını değil, görüntüleri, videoları, emojileri vb. Kik`te paylaşabilirler. Bu nedenle, medya dosyasını göndermek için uygun seçeneği tercih etmeniz gerekir. Ayrıca, telefonun kamerasını kullanan tümleşik kamerayla resim çekme seçeneği de var.
 4. Profil Kişileştirme. Bir hesap resmi ve bir başka bilgi (cep telefonu numarası) sağlayan profil kişiselleştirme imkanı vardır. Ayrıca, bir kullanıcı görünmez mod da seçebilir, böylece kimse onu bir cep telefonu numarası kullanarak arayamaz.
 5. Canlı Durumu. Bu seçenek, konuştuğunuz kişinin cevap yazıp yazmadığını görmenizi sağlar. Yazıyorsa, ekranın üstünde "yazıyor" şeklinde yanıp sönen bir bildirim göreceksiniz. Cevap beklemeniz gerekip gerekmediğini bilmek size yardımcı olacaktır.
 6. Teslimatları okuyun. Bir kullanıcı mesajın alıcı tarafından okunup okunmadığını kontrol edebilir. Bu özellik, alıcı anında yanıt vermese veya henüz yazmaya başlamamış olsa bile çalışır.
 7. Sohbet Kişileştirme. Bu özellik, tüm sohbetleri kişiselleştirmenize ve kullanıcının tercihlerine göre sohbet balonu için renk seçmenize olanak sağlar. Farklı kullanıcıları farklı renklerle işaretlemenin eğlenceli bir yoludur. Sohbet listenizdeki herhangi bir sohbeti sorunsuz bir şekilde bulmanıza yardımcı olacaktır.
 8. Konuşma Listesi. Kik messenger tüm konuşmaları gösterir. Bir kullanıcı mesaj gönderdiğinde listede konuşma oluşacaktır. Bir dahaki sefere sohbete başlamak için adına dokunabilirsiniz, bu nedenle rehberde belirli bir kişiyi aramanıza gerek yoktur.
 9. Tanıtılan Sohbetler. İlginç sohbetlerin bir listesini görmenize ve bunların bir parçası olmanıza olanak sağlayan kullanışlı bir özelliktir. Yeni kişi eklemek için arama simgesini seçtiğinizde Tanıtılan Sohbetler seçeneği görünecektir. Seçeneğe dokunduğunuzda genel veya belirli konularla farklı sohbetler görüntülenecektir.
 10. Gizlilik ve Anonimlik. Bir kullanıcı Kik’in adres defterine erişmesini ve bir kişi listesiyle karıştırmasını isteyip istemediğini seçebilir. Ayrıca, cep telefon numaranızı göstermek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz, bir de diğer insanlar sizinle iletişim kurabilir. Ayrıca, kullanıcıların size ulaşmalarını engelleme seçeneği de var.
 11. İnternet Gezintisi. Konuşma sekmesinin altında sizi farklı web sayfalarına açılan bir kapı olan Kik tarayıcısına götürecek küçük bir küre simgesi var. Orada kullanıcılar yeni arkadaşları bulabilir, oyunlar oynayabilir, internette dolaşabilir, kişi listesindeki kişilerle bağlantı paylaşabilir.
 12. Grup Konuşmaları. Arkadaşlarınızın ortak ilgi alanlarını veya kimliklerini paylaşmaları için bir grup oluşturmak istiyorsanız, Grup Başlat simgesinitıklayıp eklemeye başlayabilirsiniz. Aynı anda birden fazla kullanıcıdan gelen multimedya mesajlaşma imkanı sağlar. Mesaj grupta gönderilmişse, grup dışındaki diğer üyelerle paylaşılamaz.
 13. Kik QR kodu. Her kullanıcının uygulama ayarlarında kolayca erişilebilen bir QR kodu vardır. QR kodlu bir kişi eklemek için Ara simgesine, ardından İnsanları bul ve son olarak bir Kik kodu tarayın. Tarama yapmadan önce Kik`in diğer kişiyi eklemek için kamera kullanmasına izin vermeniz gerekir.
 14. Gördüğünüz gibi, Kik genç bir çocuk için çok fazla sıkıntıya neden olabilecek çok sayıda özelliğe sahiptir. Bu yüzden her ebeveyn, çocuklarının Kik mesajlaşma hakkında casusluk yapmayı bilmeli.

  Neden çocuklar Kik`i sever?

  Sadece Wi-Fi erişimine sahip olduğunda arkadaşlarıyla iletişim kurmak basit olduğundan dolayı bu uygulamayı kullanır. Bir de, bu uygulamayı kullanmaya başlamak için bir telefon numarasına ihtiyacınız yok. Arkadaşlarınız sizi kullanıcı adınızla bulabilir. Kik’i, kullanıcılar bu nedenlerden dolayı seviyorlar. Birincisi, Kik şifre korumalıdır, bu nedenle ebeveynler için çocuk metinlerini Kik casus aracı olmadan izlemek neredeyse imkansızdır. İkincisi, bazı gençler Kik messenger gibi uygulamaları bulutlarına gizlemeyi başarır, böylece dijital ebeveynler bile Kik messenger casus uygulaması olmadan onu izleyemez.

  Birkaç neden var:

  1. Anonim hesaplar oluşturabilmesi;
  2. Kik kullanıcıları için yaş doğrulaması olmaması;
  3. Çocuklarının telefon etkinliklerini izleyen ebeveynler, Instagram ve Twitter ile birlikte Kik izlemesini genellikle atlar;
  4. Kik`in yerleşik web tarayıcısı, video erişimi, oyunları eğlenceli hale getiren ve gençlerin zaman geçirmesi için eğlenceli hale getiren oyunları vardır.

  Kik tehlikeleri nelerdir?

  Çevrimiçi avcılar için, gençleri Kik gibi sosyal medya platformlarında dikkatlerini çekmek başka bir yerden çok daha kolaydır. Portland’lı bir gazeteci tarafından kısa bir deney için Kik hesabı oluşturulmuştur. Bu deneyde 16 yaşındaki bir kız gibi kendisini gösterdikten sonra yaşlı erkeklerin kendisiyle uygunsuz konuşma yapmaya devam ettiğini gösteriyor. Bir de, ondan uygunsuz fotoğrafları paylaşmasını isteniyor ve kendi açık fotoğraflarını yolluyorlar. Ayrıca onu çıplak görmek için canlı bir sohbet yapmasını istiyorlar. Gazeteci daha sonra, lise öğrencileri ile görüşerek, Kik uygulamasını kullananların bu tür taleplere, uygunsuz sohbetlere ve yetişkinlere yönelik içeriklerle sıkça karşılaştıklarını doğruladı.

  Babasının arabasını çalan ve Kik messenger uygulaması üzerinde tanıştığı bir adamla kaçan 14 yaşındaki Hayleigh Wilson’un hikayesi, her ebeveynin en kötü kabusudur. 41 yaşında hükümlü bir cinsel suçlu olan Ben Shook, hedefini bulmak için Kik’i kullandı. Bu nedenle, Hayleigh’yi tuzağına düşürdü. Öncesinde hapishanede yattığını biliyordu, ama nedenini bilmiyordu. Ona asla zarar vermeyeceğine ikna etti. Kız tüm hareketlerinin ciddiyetini anlamadı, ama anladığı zaman çok geç olmuştu. Neredeyse iki hafta boyunca kaçtı, ormanda saklandı, meyveleri yiyip dışarıda yattı ve birçok korkunç şey yaşadı. Uygulamadaki bir yabancının dikkatini çekmeye başladığında onu anlıyor gibi davrandığında ne kadar kötüye gidebileceğini önceden tahmin bile edemezdi.

  Neyse ki, durum tespit edildi ve güvenli bir şekilde bulundu. Ve Shook tekrardan cezaevine gönderildi.

  Bu sonu mutlu biten hikayelerden biridir. Fakat çoğu, maalesef mutlu sonla bitmiyor. Bu nedenle, ebeveynlerin çocuklarını mSpy Kik takip uygulaması gibi uzaktan Kik takibi yapılmasına izin veren bir uygulamaya ihtiyacları vardır. Maalesef, çocuklar kadar ebeveynler de, çevrimiçi dünyanın tehlikelerini her zaman anlayamıyor. Basit bir merhaba bile kaçınılmaz sonuçlara yol açabilir.

  Bu nedenle, bu hikayeler bir kez daha kanıtlıyor, tüm çocukların çevrimiçi etkinlikleri kontrol etmeli ve ebeveynler Kik mesajlarını ve ayrıca çocuklarının Kik hesaplarına takip etmesi gerekli. Kuşkusuz, komik ve eğlenceli bir uygulama, ancak ebeveynlerin gözetimi olmadan kullanılmamalıdır. Çocuklarının Kik’i kullanmalarına izin vermeden önce ebeveynlerin Kik’in nasıl takip edeceğini ve Kik için hangi casus araçların bulunduğunu çözmeleri gerekir.

  Kik`in gizli tehlikeleri şunlardır:

  • Porno Botları: Otomatik ve kişiselleştirilmiş, kendilerini gizlemeye çalışan programlar, kullanıcıları porno siteleri bağlantılarına tıklatarak müstehcen mesajlar gönderir.
  • Şimdi sohbet et: çocuğunuzun güvendiği çevresi dışındaki kişilerin onlara ulaşması için bir kapı açan bir sohbet özelliğidir. Böylece, çevrimiçi avcılar, sahtekârlar, siber zorbalıklar da dahil herkes onlarla iletişim kurabilir.
  • Anonimlik: Kik, çevrimiçi avcıların çocukları tuzağa düşürmeleri için mükemmel bir platformdur. Çevrimiçi avcıların iki faydası vardır. İlk olarak, Kik çevrimiçi avcıların isimsiz kalmasına izin verir. İkincisi, hassas kişisel bilgileri bulmak amacıyla gençler kullanıcı adlarında ipuçlarını aramaya izin verir. Ayrıca, sohbet edecek yaş aralığına göre insanları aramak için bir olasılık var.

  Ebeveynler neler yapabilir?

  Ebeveynler arasında en çok sorulan soru "Kik’i nasıl takip edebilirim?”. Ancak Kik takip programından ayrı olarak, aşağıdaki ipuçlarını takip etmek önemlidir. Çocuğunuzun güvenliği paha biçilemez. Bu nedenle, çevrimiçi korunmaları için ebeveynler,onlara nasıl davranacaklarını öğretmelidir.

  Ebeveynler için Güvenlik İpuçları:

  1. İletişim kurun. Çocuğunuzla konuşmayı unutmayın. Onları cinsel mağduriyet ve diğer potansiyel çevrimiçi tehlikeler hakkında bilgilendirmek çok önemlidir. Çocuklarınızın çevrimiçi olarak kiminle konuştuğunu ve tüm arkadaşlarının gerçek olduğunu bildiğinden emin olun.
  2. Açıklayın. Bir şeyi yasakladığınızda, neden yaptığınızı açıklamayı unutmayın. Anlık mesajlaşma programları yerine, yüz yüze iletişim kurmaları için onları teşvik edin. Ayrıca, anlık mesajlaşma programları kullanıyorlarsa, çevrimiçi etkinliklerini neden izlemeniz gerektiğini ve sizi neyin korkuttuğunu açıklayın.
  3. İnternette birlikte gezinin. Çocuklarınızdan en sevdikleri uygulamaları, ilgi alanlarını ve çevrimiçi olarak nasıl vakit geçirdiklerini göstermelerini isteyin. Çocuğunuzun çevrimiçi ortamda neler yaptığını ve açık bir iletişim kurduğunu bilmek çok önemlidir, bu yüzden her zaman yardım isteyebilirler. Çocuğunuzdan Kik’i ve diğer sosyal medya platformlarını (Snapchat, WhatsApp, Facebook) nasıl kullandıklarını göstermesini isteyin. Yapmak istemiyorlarsa saklayacakları bir şeyler olduğuna dair uyarı işaretidir.
  4. Çocuğunuzun telefonunu izleyin. Öncelikle, tüm bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlarınızı bir oturma odasında veya evdeki herhangi bir ortak odada tutun. Cihazları çocuğun yatak odasında tutmanıza izin vermeyin. Çocuklarınızın çevrimiçi ortamda neler yaptığını kontrol etmek için eski moda yöntelere gidin.
  5. Ebeveyn kontrollerini kullanın. mSpy gibi araçlar, çocukların telefonlarını ellerinden almadan internette neler yaptığının farkında olmanıza yardımcı olabilir.
  6. Çocuklarınızın hesaplarına erişiminiz olsun. Çocukların profilini bildiğinizden ve bunlara erişebildiğinizden (şifre, kullanıcı adı) emin olun, böylece ihtiyaç duyduğunuzda istediğiniz zaman rastgele kontrol edebilirsiniz.
  7. Sorumluluk öğretin. Çocuğunuza tüm çevrimiçi kaynaklardan sorumlu olmayı öğretin. Çevrimiçi sohbet odalarının tehlikelerinin neler olduğunu anlamalı ve onlardan uzak durmalılar.
  8. Arkadaş olun. Çocuğunuz herhangi bir cinsel istismar yaşamış olsa bile, anlayışınızı, ilginizi ve desteğinizi gösterin. Öncelikle çocuğunuzun arkadaşı olmanız gerekir, böylece onlar her zaman bir yardım eli vermenizi isteyebilirler.

  MSpy Kik özelliği ile çocuklar nasıl korunur?

  İnternette en çok kullanılan arama “Birinin Kik’ini casusluk etmenin bir yolu var mı?”. Kik’i takip etmek için piyasada mevcut çok sayıda casus yazılım vardır. Kik takip etmek istiyorsanız isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun en iyi Kik casus uygulamasını seçmeniz gerekir. Hiç şüphesiz, en iyi Kik uygulaması mSpy Kik uygulamasıdır. Sadece çocuğunuzun Kik mesajlarını gözetlemenizi değil aynı zamanda mesajlarını okumanızı, arama kayıtlarını görüntülemenizi, tarama geçmişini izlemenizi, anlık mesajlaşmayı kontrol etmesi, GPS konumlarını ve daha fazlasını sağlayan en güçlü Kik casus uygulamadır. mSpy, sorunsuz izleme için tüm gelişmiş özellikleri bir araya getiren en iyi uygulamadır. mSpy ebeveyn kontrolü uygulamasını kullanarak, “birinin Kik’ine nasıl casusluk yapacağınızı” ve “kik mesajlarını nasıl takip edeceğinizi” öğreneceksiniz.

  mSpy, çocuğunuzun telefonundaki tüm telefon aktivitelerini izlemenizi sağlayan güvenilir bir çözümdür: Kik konuşmaları, Sosyal Medya programları (Snapchat, WhatsApp, Instagram, Facebook), kısa mesajlar, arama kayıtları, tarama geçmişi, GPS konumu ve çok daha fazlası takip edin.

  Birinin Kik`inde mSpy ile nasıl takip edebilirim?

  mSpy Android ve iPhone için en iyi Kik casus aracıdır. Bu uygulama yalnızca Kik mesaj takini değil aynı zamanda GPS konumunu, arama kayıtlarını, metin mesajlarını, tarama geçmişini ve e-postaları izlemenizi sağlar. Modern çocuklar sosyal medya kullanımına maruz kalıyor ve her gün yaklaşık 9 saat ekran başındalar. Arkadaşlarıyla iletişim kurarlar, yeni insanlarla tanışırlar ve yeni arkadaşlar edinirler, ebeveynler arasında endişelerini artırırlar. Bu nedenle, ebeveynler Kik’e casusluk yapabileceği bir uygulama olduğunu merak ediyor. Evet var, mSpy. Yeni mSpy Kik takip özelliği, ebeveynlere en çok sorulan soruları cevaplama imkanı verir: “Kik’i gözetlemenin bir yolu var mı” ve “Birinin Kik’ini onlara gözetlemek için hesabına nasıl girilir?”. mSpy Kik takibi ile ebeveynler çocuklarının konuşmalarını izleyebilir ve kiminle iletişim kurduğunu kontrol edebilir. Çocuklarınızın siber zorbalık, cinsel istirmacılar ya da çevrimiçi avcılarla iletişimde olmadıklarından emin olmak çok önemlidir.

  mSpy Kik takibi, kullanıcı dostudur ve ebeveynlerin, çocuklarının Kik üzerinde neler yaptıkları hakkında bir fikir edinmelerini sağlar. Ayrıca, mSpy ebeveyn kontrolü uygulaması, ebeveynlerin çocuklarının çevrimiçi kullanımlarını izlemek için kullanabilecekleri birçok farklı özelliğe sahiptir: tarama geçmişi, e-postalar, anlık mesajlaşma programları, çağrılar, mesajlar ve nerede olursa olsun ebeveynler için her şey uzaktan kontrol panelinde bulunur.

  Birçok ebeveyn diğere Kik’i nasıl takip edeceiğini soruyor. Birisinin Kik hesabını nasıl gözetleyeceğinizi bilmek ister misiniz? Şimdi size Kik’i mSpy ile nasıl gözetleyebileceğinizi göstereceğiz. mSpy Kik takibi ile Kik mobil takip uygulamasını başlatmak için üç basit adımı uygulamanız gerekir.

  1. Adım

  Birinin Kik hesabını takip etmeden önce mspy.com.tr adresini ziyaret etmeniz gerekir. `Şimdi satın alın` butona basın. Premium paketi seçip fatura formu doldurma bölümüne gidin. Siparişinizi gönderin.

  2. Adım

  Kik mesajlaşma takibini başlatmak için e-posta kutusuna gidip mSpy karşılama mailindeki talimatı izleyin. Uygulamayı Kik takibine ayarlamak ve 5-7 dakika gerektiren uygulamayı yüklemek için talimatını izlemeniz gerekir. Sorularınız varsa her zaman 7/24 destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

  3. Adım

  Yükleme işlemi tamamlandığında sohbetlerini izlemek için çocuğunuzun Kik hesabı takibine başlayabilirsiniz. Tarih detayları dahil tüm konuşmalar, kontrol panelinizden uzaktan sağlanacaktır.

  Hala Kik takibi hakkında şüpheleriniz varsa mSpy Kik izleyiciyi deneyip endişelerinizi giderin. mSpy Kik takibine sahip olduğunuzda endişelerinizi unutabilirsiniz ve çocuğunuzun bu uygulama içinde ciddi bir şekide dahil olmadığı konusunda gönül rahatlığı yaşayabilirsiniz.

  Kik Spy App REQUIRES Android RATING:
  4.8 (500672 ratings )
  Price: $0.0
Daha fazla göster Daha az göster