ŞİMDİ DENE

LINE Takibi

LINE; avatarları, oyunları ve diğer etkinlikleri içeren ücretsiz bir telefon görüşmesi ve mesajlaşma uygulaması olduğundan aynı zamanda çevrimiçi avcılar için çok çekici bir araçtır. mSpy ile çocuğunuzun Line mesajlarını okuyabilirsiniz ve tüm tehlikelerin önüne geçebilirsiniz.

iPhone veya Android için LINE Takip Uygulaması | mSpy
iPhone veya Android için LINE Takip Uygulaması | mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Kısa mesajlara göz atın

  Giden/gelen kısa mesajları Kontrol Panelinizden okuyun

 • Herhangi bir iletişim detayını görüntüleyin

  Çocuklarınızın yabancılarla veya uygunsuz insanlarla iletişim kurmadığından emin olun

 • Gizli sohbetleri takip edin

  Gizli iletişimi görüntüleyin ve daima çocuğunuzun ne yaptığını bilin.

iPhone veya Android için LINE Takip Uygulaması | mSpy
ile uyumlu:
 • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
 • Android 4+ Root atılması gerekli
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Ücretsiz ve çok sayıda eğlence özelliğine sahip olduğundan dolayı Line uygulaması son derece popüler oldu. Ayrıca, çocuklar için siber zorbalık olarak çok fazla tehlike oluşturan gizli bir konuşma seçeneği vardır ve çevrimiçi avcılar tuzaklarına çocukları çekmek için kullanabilir. mSpy tam olarak bilgilendirilmenizi, Line konuşmalarını okumanızı ve çocuğunuzun telefonunda gerçekleşen diğer etkinlikleri izlemenizi sağlar. mSpy ile çocuklarınızın telefon aktivitelerinin bilgisine sahip olun!

 • 36%
  Created with Sketch.

akıllı telefon kullanıcıları mesajlaşma uygulamalarını kullanıyor

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

Abonelik planlarına göz atın ve sizin için doğru olanı seçin. Fatura bilgilerini doldurup siparişinizi gönderin. Ödeme kabul edildikten sonra talimatları içeren bir hoş geldiniz maili alacaksınız.

İndirip Kurun

mSpy’ı indirin ve çocuğunuzun telefonuna yükleyin. Herhangi bir sorunuz varsa veya yardımımıza ihtiyacınız olursa 7/24 Müşteri Destek Ekibimizle her zaman iletişim kurabilirsiniz. Not! mSpy’ı sonuna kadar kullanmak için hedef cihazın rootlu veya jailbreakli olması gerekir.

Takibe Başlayın

Line ve diğer anlık mesajlaşma programlarını, tarama geçmişini, GPS konumunu ve çocuğunuzun telefonunda gerçekleşen diğer etkinlikleri izlemek için Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

mSpy LINE takibi: kontrol sahibi olmanın yeni yolu

LINE, 350 milyondan fazla kullanıcısı olan dünyanın en popüler anlık mesajlaşmadan biridir ve hala büyümektedir. Ayrıca, kısa süre önce piyasaya çıktığı, en yeni uygulamalar arasında yer aldığı için takip etmesi zor olmaktadır. Bu nedenle, tüm sohbetleri ve Line ile gönderilen/alınan gizli mesajları izleyebilen güçlü bir mSpy LINE takibi sunmaktan oldukça memnunuz!

İster bir ebeveyn, ister bir işletme sahibi olun güvenilir bir LINE takip programına ihtiyacınız var. Gerçek şu ki, LINE reşit olmayan çocuklar ve yetişkinler arasında çok popüler bir iletişim uygulamasıdır. WhatsApp, Skype, Viber ve Snapchat gibi diğer anlık mesajlaşma uygulamalarıyla birlikte Line uygunsuz içerik, siber zorbalık veya cinsel içerikli paylaşım gibi nedenlerle çocuklar için tehlikeli olabilir. Yetişkinlere göre durum daha da karışıktır. Şirket bilgilerini rakipleriyle paylaşabilecek veya arkasındaki şirket sırrını satabilecek vicdansız çalışanlardan bahsediyoruz. Böyle bir durumda, gerçeği bilmek için tek yol, çocuğunuzun cihazında veya şirkete ait telefonlarda bir LINE takip uygulaması yüklemektedir.

mSpy LINE takip programı faydaları

Hedef cihaza kurulduktan sonra mSpy LINE takip programı, kullanıcılarının LINE uygulaması aracılığıyla gönderilen ve alınan tüm mesajların listesini görüntülemesine olanak tanır. Örneğin, bu LINE takip programı yardımıyla şunları yapabilirsiniz:

 • Tüm giden ve gelen LINE metin mesajlarını uzaktan okuyun;
 • Gizli sohbetleri ve iletişimleri takip edin;
 • Her mesajın gönderildiği tam tarih ve saati görüntüleyin;
 • Çocuğunuzun veya çalışanınızın sohbet ettiği kişilerin telefon numaralarına ve isimlerine bakın.

Başka bir deyişle, LİNE takip uygulaması sizi bilgi verir:

 • çocuğunuzun yabancılarla, dolandırıcılarla, sapıklarla veya siber zorbalarla iletişim kuruldu
 • veya çalışanlarınız rakiplerinizle sohbet ettiklerinde ya da sadece mesai saatlerini kişisel ihtiyaçlarına harcadığında, LINE her şeyi öğrenmeniz için şansınızdır.

Ayrıca, mesdajlar ve arama günlükleri, web site geçmişi, GPS konumu, hedef cihazda kaydedilen fotoğraflar ve videolar, e-postalar, takvim, notlar ve benzeri çeşitli diğer izleme özelliklerine erişmek için mSpy LINE takip programı kurabilirsiniz. Bununla birlikte, LINE takip programıyla birlikte Facebook, Telegram, Snapchat, Skype, Viber ve WhatsApp gibi çoğu diğer anlık mesajlaşma uygulamalarını izleyebilirsiniz.

LINE takipçisini kullanmaya nasıl başlayabilirsiniz?

mSpy LINE takip programı kullanımı ve kurulumu çok kolaydır. Tek yapmanız gereken Premium paketi için ödeme yapmak ve yazılımı hedef cihaza indirmektir. Kurulum işlemi süper hızlı ve sorunsuzdur. Bir de, tamamlanmanız için birkaç dakika alacaktır. Hatırlanmanız gereken tek şey, LINE casus aracını kullanmak istiyorsanız takip edilecek cihaz rootlu/jailbreakli olmasıdır. Her zaman 7/24 teknik desteğimize başvurabilirsiniz. Sorununuz ne olursa olsun bunu çözmenizde size yardımcı olabiliriz!

Daha fazla göster Daha az göster