ŞİMDİ DENE

mSpy Ebeveyn Kontrolü Çözümü

“İnternet, çocuk istismarı için yeni bir yol sunuyor”UNICEF'in raporuna göre. Siber zorbalık, cinsel içerikli yazaşmalar, çevrimiçi avcılarla temas kurmak bunların arasındadır. Çocuğunuzun çevrimiçi güvende olduğundan emin misiniz?

mSpy ebeveyn kontrolü ile siber tehlikeleri önleyin:
  • Mesajlaşma uygulamalarını takip edin (Snapchat, WhatsApp, FB messenger, Tinder, vb.)
  • GPS konumlarını öğrenin
  • Arama kayıtlarını, metin/medya mesajlarını kontrol edin
mSpy nedir

mSpy, ebeveynlerin kısa mesajları, aramaları, geçerli GPS konumlarını, Snapchat, WhatsApp ve daha fazlasını izlemelerine sağlayan akıllı telefonlar için lider bir ebeveyn kontrolü uygulamasıdır.

mSpy: Bilin. Önleyin. Koruyun.

En iyi ebeveyn takip programı - mSpy ile çocuğunuzun telefonunu takip edin
Siber tehlikeler, her ebeveynin bilmesi gereken tehlikeler
mSpy TAKİBİ ile Çocuğunuzu çevrimiçi korumaya yardımcı olacak diğer özellikler
Uzman Yorumları

“MSpy dünya çapında mevcut en iyi ebeveyn kontrol uygulaması olmaya yakın olacak; bu özellikle ebeveynlerin çocuklarının çevrimiçi etkinliklerini izlemeleri ve çevrimiçi tacizin kurbanı olmadan önce onları kontrol etmeleri için tasarlanmıştır.”

Bir Sonraki Web

mSpy, varolan en iyi ebeveyn kontrol uygulamalarından biridir. Dünya genelinde 1 Milyon`dan fazla kullanıcıya yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır.

“Bu telefon takibici, beklediğiniz tüm özelliklere sahiptir. Aynı zamanda kullanımı da çok kolaydır. ”

The Times
Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

mSpy Ebeveyn Kontrol Yazılımı ile Tam Çocuk Güvenliği

Tam kontrol mü yoksa güvenlik endişeleri mi? Ebeveyn takip programı kurulumu ve kullanımı hakkında halen üzerinde tam olarak bir anlaşma mevcut değil. Çocuğunuza güvenmek ve kişisel konularına müdahale etmek istemiyor musunuz? Ama çocuğunuzu cinsel içeriklerin olumsuz etkileri, kişisel ve finansal bilgilerin çalınma riskleri ve diğer çevrim içi risklerden nasıl koruyabilirsiniz? mSpy'ın bir çözümü var - ya çocuğunuzun çevrim içi erişimini doğrudan sizin kontrolünüzde olacak şekilde sınırlandırırsınız ya da istenmeyen faaliyet ve etkilerden çocuğunuzu koruyacak mSpy ebeveyn kontrolü uygulamasını kurarsanız.

Ebeveyn Kontrol Yazılımları Gittikçe Popülerleşiyor

Çocuğunuzun hayatın ve faaliyetlerinin tam kontrolünü üstlenmeyi istediğiniz için utanıyor musunuz? Utanmayın! 10 ebeveynden 7'si ebeveyn kontrol yazılımının siber güvenlik için uygun çözüm olduğunu kabul ederken, 5 ebeveyn'den 4'ü akıllı telefon ebeveyn kontrol yazılımı kurmanın normal, kabul edilebilir ve güvenlik önlemi olduğunu belirtmektedir. Çocuğunuzun telefonunu takip etmenin ilk bakışta nasıl görünürse görünsün, onlarca faydası bulunmakta:

Akıllı telefon ebeveyn kontrol uygulaması kaybolan telefonları bulmanıza yardımcı olur. Çocuklar genelde eşyalarını kaybeder, en azından yetişkinlere kıyasla. Bu nedenle çocuk takip programı kurarak çocuğunuzun kaybettiği telefonu takip ederek bulabilirsiniz.

Ebeveyn kontrol uygulaması size çocuğunuzun konumu hakkında bilgi verir. Coğrafi çerçeveleme sayesinde, çocuğunuzun belirlenen güvenli alan dışında mı yoksa içinde mi olduğunu her zaman takip edebilirsiniz.

Güvenlik yazılımı ve internet içeriği her zaman kontrolünüzde. Çocuklar genelde zararlı yazılımları veya casus uygulamaları cihazlarına indirmeye eğilimlidir, bu nedenle hem Android ebeveyn kontrolü hem de iOS ebeveyn kontrolü yazılımının filtreleme seçeneği size zaman, para ve enerji tasarrufu sağlayacaktır. Aksi halde cihazın zararlı yazılım ve programlardan temizlenmesi için uğraşacaksınız.

Evdeki cihazlarda çocuğunuzun çevrim için etkinliklerini kolayca takip edebilir olsanız da, akıllı telefon ebeveyn kontrol yazılımı çocuğunuz dışarıdayken de kontrolün sizde olmasını sağlamaktadır. mSpy akıllı telefon ebeveyn kontrol yazılım çözümlerinin kontrol, filtreleme ve görüntüleme faydalarından sonuna kadar yararlanın ve güvenlik endişelerini unutun!

Daha fazla göster Daha az göster