ŞİMDİ DENE

Fotoğraflar

Fotoğraf paylaşmak, gençler için eğlenceli ve neşeli bir etkinliktir, ancak aynı zamanda, istismar için çok büyük bir potansiyele sahiptir. mSpy ile çocuklarınızı cinsel içerik ve siber zorbalık tehlikelerinden koruyabilirsiniz.

Takip edilecek iPhone ve Android akıllı telefondaki Kayıtlı Fotoğrafları uzaktan izleyin | mSpy
Takip edilecek iPhone ve Android akıllı telefondaki Kayıtlı Fotoğrafları uzaktan izleyin | mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
  • Çocuğunuzun telefonuna indirilen tüm resimlere göz atın
  • Her fotoğraf için saat ve tarih bilgisi alın
  • Doğrudan Kontrol Panelinizden fotoğraf günlüklerine erişin
Takip edilecek iPhone ve Android akıllı telefondaki Kayıtlı Fotoğrafları uzaktan izleyin | mSpy
ile uyumlu:
  • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
  • Android 4+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Çocuk cinsel içerikli mesajlaşma günümüzde en yaygın sorunlardan biridir. Gençlerin hepsi, çıplak veya yarı-çıplak fotoğrafları paylaşmak için suç duyurusunda bulunabileceklerini bilmiyor. mSpy izleme çözümü, çocuğunuzun telefonunda çekilmiş veya başka bir şekilde paylaşılan fotoğrafları görüntülemenizi sağlar. Kontrol Panelinizden çocuğunuzun galerisine uzaktan anında erişin.

mSpy ile tüm tehlikelerin önüne geçebilir ve çocuklarınızı acı sonuçlardan koruyabilirsiniz.

  • 48%
    Created with Sketch.

Çocuklar çevrimiçi olarak kendilerini rahatsız eden cinsel görüntüleri gördüklerini bildirdi

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

Abonelik paketini ihtiyaçlarınıza göre seçin ve sipariş formunu doldurun. Ödeme kabul edildiğinde hızlı ve kolay kurulum talimatla birlikte bir hoş geldiniz maili alacaksınız.

İndirip Kurun

mSpy’ı indirip çocuğunuzun cihazına yükleyin. Yardıma ihtiyacınız olursa veya herhangi bir sorunuz varsa 24/7 Müşteri Destek ekibimizle iletişime geçin. Lütfen dikkat: mSpy’ın tüm özellikleri kullanmak için root veya jailbreak olması gerekir.

Takibe Başlayın

Çocuğunuzun telefonunda gerçekleşen multimedya içeriğini, kısa mesajları, arama kayıtlarını ve diğer etkinlikleri denetlemeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

Çocuğunuzun akıllı telefonundaki fotoğraflara mSpy ile nasıl casusluk yapabilirsiniz?

mSpy yazılımı, uygulama kullanımı, tarayıcı geçmişi, web site imleri, mesaj günlükleri, arama günlükleri, GPS konumu, keylogger, fotoğraf, video gibi pek çok izleme imkânı sağlar ve diğer yararlı özellikleri sunar. Dahası, hedef cihazdan bilgilerin yönlendirmesini sağlar. Belirli telefon numaralarını engelleyebilir, internet etkinliğini sınırlayabilir, uygulama kullanımlarını durdurabilir. Belirttiği gibi, bu özellikler çocukları için endişe eden ebeveynler için çok yararlı olur. Sadece düşünün, bir iş seyahatinde evden yüzlerce kilometre uzaktaysanız ve çocuklarınızın şimdi ne yaptığını bilmek istersiniz. Hiçbir şey o kadar basit olamaz; bir kontrol panelini açarsınız, giriş ve şifreyi girersiniz, ve buyurun! Ne olduğunu her şeyi görüyorsunuz. Fotoğrafları, videoları, uygulamalarını vb. takip edebilirsiniz. Başlamak için gereken tek şey, yazılımı satın almak ve hedef cihazlara kurmak. Fotoğrafları ve resimleri takip etmek için nasıl çalıştığını inceleyelim.

Seçilen cihazdaki fotoğrafları takip edin

Tüm çocuklar fotoğraflar ve videolar çekmekten, arkadaşlarınızla paylaşmaktan ve internete yüklemekten hoşlanıyorlar. Bu nedenle, herhangi bir çocuğun mobil cihazı, ziyaret edilen tüm etkinliklerden yüzlerce medya malzemesi depolar. Böylece, çocuklarınızın arkadaşlarıyla nasıl vakit geçirdiğini bilmek istiyorsanız cihazlarındaki fotoğraf ve videolar bu soruya cevaplamanıza yardımcı olacaktır. Bu tür izlemenin manevi yönü hakkında endişelenmeyin; tehlikeli durumları önlemeye yardımcı olur, bu yüzden yerinde olur. Bildiğiniz gibi, birçok çocuk kendilerini yetişkin gibi görmek ister; bu nedenle sigara, içki içmeye başlarlar. Fakat onlar için en eğlendirici rol, aslında herkese yapabileceklerini göstermektir. Bu nedenle eylemlerinin resimlerini ve videolarını alırlar. Bu fotoğraflar, çocuğunuzun ne yaptığını ve nasıl düzeltilebileceğini öğrenmenize yardımcı olur.

Her çekilen fotoğrafı kontrol edin

Daha önce belirtildiği gibi çocuğun akıllı telefonunda yüzlerce ve binlerce resim saklanır, bu yüzden her birinin ne zaman çekildiğini anlamak gerçekten zor olur. mSpy, düzgün bir şekilde fotoğrafların izlenmesine yardımcı olur, tarih ve saat detaylarını sunar. Ayrıca bu özellik, uygunsuz eylemlerin kanıtını sağladığı için çocuklarınızın davranışları hakkında iletişim kurmanıza yardım eder.

Tüm resimleri küçük resimler olarak görüntüleyin

Bu özellik ayrıca hedef cihazındaki doğru resimleri aramanızı kolaylaştırır. Küçük resimler, en uygun resimleri seçmenize yardımcı olur ve diğer fotoğrafları izlemek için zaman kaybetmeyin.

Fotoğraf günlüklerine kontrol panelinizden erişin

Casus fotoğraf yazılımını yükledikten sonra kontrol panelinizdeki tüm fotoğraflara erişeceksiniz. Herhangi bir tarayıcıyı ve cihazı kullanabilirsiniz; ihtiyacınız olan tek şey internettir. Tüm verileri güvenli bir şekilde mSpy sunucularında saklanır ve bunu kontrol edebilen tek kişi sizsinizdir. Endişelenmeyin; bilgileriniz korunuyor!

Genel olarak, mSpy fotoğraf yazılımı hayatınızı daha güvenli ve kolay hale getirebilir. Çocuklarınızın fotoğraflarına casusluk yapabilirsiniz ve güvenli olduklarından emin olabilirsiniz. Bu arada, mSpy programı başka amaçlar için de kullanılabilir. Örneğin, bir işverenseniz, çalışanlarınız varsa mesai saatlerinde yaptıklarını bilmek güzel bir şeydir. Çalışıyor mu ya da iş arkadaşlarıyla çevrimiçi oyun mu oynuyor? Ayrıca, şirketinizin sırlarını saklamak ve kimsenin çalmasına izin vermemek özellikle önemlidir. mSpy böyle bir koruma önerir. Yazılım herhangi bir ofis cihazına kurulabilir ve tüm bilgileri kontrol panelinizden takip edebilirsiniz. Bir de mSpy düzenli olarak verileri günceller ve yeni yararlı özellikler ekler. Nasıl çalıştığını hakkındadaha fazla bilgi almak isterseniz demoyu izleyin.

Daha fazla göster Daha az göster