ŞİMDİ DENE

Android ve iPhone için Güvenilir Cep Telefonu Takibi


Çocuğunuzun akıllı telefon aktivitelerini takip etmek
ve çevrimiçi potansiyel tehlikeleri önlemek için mSpy cep telefonu izleyicisini kullanın.

uyumluluk
Telefonunuz uyumlu olup olmadığını emin değil misiniz? Uyumluluğu kontrol edin
MSPY İLE TAKİP
  • telefon özellikleri
24/7
7/24 çok dilli müşteri desteği

Müşterilerimizi önemsiyoruz. Profesyonel müşteri desteğimiz 7/24 yardımcı olmak için çalışır.

95%
%95 müşteri memnuniyeti

MSpy için müşteri memnuniyeti en yüksek önceliktir. MSpy müşterilerinin %95'i hizmetlerimizi yeniden satın aldı.

AĞLAR

mSpy dünyadaki tüm popüler mobil cihazlarda çalışır

Güvenilir platformda gerçek yorumları okuyun:

Uzman Yorumları

“MSpy dünya çapında mevcut en iyi ebeveyn kontrol uygulaması olmaya yakın olacak; bu özellikle ebeveynlerin çocuklarının çevrimiçi etkinliklerini izlemeleri ve çevrimiçi tacizin kurbanı olmadan önce onları kontrol etmeleri için tasarlanmıştır.”

Bir Sonraki Web

mSpy, varolan en iyi ebeveyn kontrol uygulamalarından biridir. Dünya genelinde 1 Milyon`dan fazla kullanıcıya yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır.

“Bu telefon takibici, beklediğiniz tüm özelliklere sahiptir. Aynı zamanda kullanımı da çok kolaydır. ”

The Times
Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın