ŞİMDİ DENE

mSpy ile metin mesajlarını izleyin

Çocuğunuzun giden/gelen kısa mesajlarını görüntüleyin. Çocuğunuza zarar verebilecek kişilerle iletişimi önlemek için çocuğunuzun mesajlaştığı herkese göz kulak olun.

İphone SMS İzleme Uygulaması & Android Mesaj Casus Yazılımı | mSpy
İphone SMS İzleme Uygulaması & Android Mesaj Casus Yazılımı | mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Giden/gelen ve silinen her mesajı takip edin.
 • Her mesajın göndericisini kontrol edin
 • Her SMS'in tarihini ve saatini görüntüleyin
İphone SMS İzleme Uygulaması & Android Mesaj Casus Yazılımı | mSpy
ile uyumlu:
 • iOS - Jailbreak ve jailbreaksiz
 • Android 4.0+
Uyumlu:
 • Standart Abonelik

  Takip çözümlerinde sektör lideri ile sorumlu ebeveyn kontrolüne başlayın. Daha fazla bilgi edin

 • Premium Abonelik ve Jailbreaksiz

  Gelişmiş izleme seçeneğinde en değerli özelliklerinizi alın. Daha fazla bilgi edin

Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Metin mesajları, günümüzde gençler arasında en popüler iletişim şeklidir. Bir ebeveyn olarak çocuklarınızın potansiyel tehlikeli kişilerle mesajlaşmadığından emin olmak için metin mesajlarını izlemek isteyeceksiniz. mSpy size çocuklarınızın kiminle konuştuğu ve ne yazdıkları hakkında bir ipucuna sahip olma avantajını sunar. mSpy isim, telefon numarası, giden/gelen mesajların tarihi gibi detaylarla her mesajı kontrol etmenizi sağlar.

 • 30%
  Created with Sketch.

çocuklar her gün SMS ile açık mesajlar alıyor.

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

İhtiyaçlarınıza göre uygun abonelik planını seçip sipariş formunu doldurun ve ödeme yapın. Ödeme yapıldıktan sonra takip etmesi kolay kurulum talimatımızı alacaksınız.

İndirip Kurun

mSpy’ı indirip izleme yazılımını çocuğunuzun telefonuna yükleyin. Not: Lütfen mSpy’ın tüm özelliklerini kullanmak için Android hedef telefonuna root atılması veya iPhone’ye jailbreak atılması gerektiğini unutmayın.

Takibe Başlayın

Metinleri, anlık mesajları, çağrı arama günlükleri ve izlenen cihazda gerçekleşen diğer etkinlikleri izlemeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinizde oturum açın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

Kısa Mesajlara casusluk için SMS Takibi : mSpy El Kitabı

Eşinizin veya çocuklarınızın kiminle mesajlaştığını bilmek için SMS takibi kullanmayı hiç düşündünüz mü? Çocuklarınızın rehberiyle ilgileniyor musunuz, açıkça gelip telefonu kontrol edemiyor musunuz? Çocuklar, büyüdükçe gizlilik konularında çok hassas davrandıklarından kısa mesaj takip uygulaması günlük sorgulamalara, resmi telefon kontrollerine ve diğer zulüm benzeri prosedürlere mükemmel bir alternatif olabilir. Çocuğunuzu açıktan gözetlerseniz ailenizi bağlayan güveni kaybedebilirsiniz. Bu yüzden daha akıllı davranın! Çocuklarınızın kısa mesajlarına casusluk yapmak için mSpy uygulamasını kullanın; kontrol edin, güvende kalın ve güvenlik konularını günlük olarak izleyin!

Bir SMS Takipçisi ile Gelişmiş Güvenlik Fırsatları

Casusluk hakkında etik olmadığını düşündükleri için ebeveynler çocuklarının metin mesajlarını gözetleme konusunda genellikle emin değillerdir. Gerçekten öyle mi? Olabilir. Çocuğunuzun her adımını takip ediyorsanız, SMS casus uygulaması kullanarak başka bir telefondan gelen kısa mesajlarını takip edip çocuklarınızın günlük faaliyetlerine müdahale etmiyorsanız bile aile ilişkileriniz, güveniniz ve samimiyetinize vurulan son darbe haline gelebilir.

Ancak, şöyle düşünün: Çocuğunuz çevrimiçi akranları veya çevrimiçi tanıştıkları bazı yabancılar tarafından zorbalık, karışıklık, utanç veya diğer olumsuz duygular nedeniyle ve sürekli baskı ve zorbalık stresi arasında sıkışıp kalmış bir şekilde durumu sizle paylaşmaktan korkuyor. Ya da bunu düşünün: Çocuğunuz yeni bir sosyal medya ağına kaydoluyor, bir akranla tanışıyor, onunla iletişim kuruyor ve bir buluşma ayarlıyor. Ancak, görüşmede akranı sandığı kişi değil manyak bir pedofil ortaya çıkıyor!

Korkunç mu? Doğru, bu korkuları ve endişeleri önleyebilirsiniz; Çocuklarınızın kısa mesajlarını başka bir telefondan kontrol altına alırsınız. Güven ilişkilerini iyileştirebilirsiniz, çocuğunuzun güvende olduğundan emin olursunuz ve çocuklar da gerçekten güvende kalırlar.

mSpy SMS Takip Yazılımından Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Gerçekten yararlı ve kullanımı kolay casus yazılım çözümleri geliştirmek için çok çalışıyoruz. Hemen cihazınıza kolayca yüklenen ve hızlıca çocuklarınızın telefonlarına bağlanan mSpy SMS izleme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

 • Başka bir telefondan gelen kısa mesajlara kolayca casusluk edebilirsiniz. Artık hayatınızda casusluk oynamak ve çocuğunuz lavaboya gittiğinde telefonunu gizlice elinize almanız gerekmez; sadece uygulamada oturum açın ve kolaylıkla tüm SMS etkinliklerini izleyin.
 • Kısa mesaj casusumuzun kullanımı çok kolay. Teknolojik bilgi gerektirmeden ebeveynler çok basitçe kurabilir, büyükannesinin evinde torunları hafta sonları için geldiğinde büyükannesi bile SMS takibi yapabilir!
 • mSpy SMS takibi gerçekten gizlidir. Çocuğunuz telefonu elinde tutmaksızın uygulamayı kolayca yükleyebilirsiniz ve asla yeni bir uygulama veya telefonda yeni bir dosya olarak görünmez. Bu nedenle, SMS takibi konusunda çocuklarınızın hiç farkına bile varmayacaktır.
 • Silinen SMS’leri bile takip edin. Çocuklar mesajları gizlilik nedenleriyle silirse veya kızgınlığınızdan korkarsa bile, çocuklarınızın silinen kısa mesajlarına bile casusluk yapabilirsiniz.

SMS takibi Kurulumunu Avantajları ve Dezavantajları

Ebeveyn olarak, çocuklarınızın kısa mesajla kiminle iletişim kurduğunu bilmek, onların ne yaptıkları konusundaki endişelerinizi hafifletebilir. Sonuçta, herhangi bir yanlış kişi ile mesajlaşmalarını veya şüpheli arkadaşlarını saklamalarını istemezseniz, değil mi? mSpy SMS takibi bu endişeler için mükemmel, kapsamlı bir çözümdür; çocuğunuzun telefonundaki SMS etkinliğine kolay ve tam erişime sahip olmanızı sağlar, bu nedenle rahatlayın, artık çocuğunuz hakkında casusluk yapmanız gerekmez; mSpy sizi çocuğunuzun telefonundaki SMS’leri aile üyelerinden birine okurken utanmanızdan kurtaracaktır. mSpy hesabınızı kurmayı basitçe tamamladıktan sonra kişiselleştirilmiş kontrol panelinizde metin mesajı verilerini incelemeye başlayabilirsiniz. Bugün mSpy casus yazlımı deneyin ve temel güvenlik önlemlerini alarak, endişelerinizden tamamen kurtulun!

Daha fazla göster Daha az göster