ŞİMDİ DENE

Skype takibi

Gençler Skype'ı çok seviyorlar çünkü mesajlaşabilirler, medya dosyalarını paylaşabilirler, telefon veya görüntülü görüşme yapabilirler. Aynı zamanda zorbalar ve avcılar için de favori bir mekandır ve bu çocuğunuzun Skype aktivitelerine göz kulak olmanızı zorunlu kılar.

İPhone ve Android Skype takibi ve izleme uygulaması | mSpy
İPhone ve Android Skype takibi ve izleme uygulaması | mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Metin mesajlarını izleyin

  Çocuğunuzun tüm Skype üzerinden giden/gelen mesajlarını kontrol edin. Mesaj silinirse bile kontrol panelinizden görmeye devam edebilirsiniz.

 • Skype aramalarını izleyin

  Saat ve tarih detayları da dahil olmak üzere çocuğunuzun yaptığı ve aldığı Skype çağrılarını inceleyin. İstenmeyen kişileri kısıtlamanız için bir engelleme özelliği de mevcuttur.

İPhone ve Android Skype takibi ve izleme uygulaması | mSpy
ile uyumlu:
 • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
 • Android 4+ Root atılması gerekli
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Skype, hem gençler hem de avcılar için popüler iletişim araçlarından biridir. Dosya paylaşımı ve telefon görüşmelerine ek olarak görüntülü görüşmelere ve sohbetleri kullanabilleceğinden dolayı özellikle gençler için çekici olan çok kullanışlı, ancak aynı zamanda tehlikeli bir uygulamadır. mSpy tüm Skype iletişimini, ekran kişilerini izlemenizi ve telefon numaralarını engellemenizi sağlar.

mSpy ile çocuğunuzun çevrimiçi aktivitelerinden emin olun!

 • 87%
  Created with Sketch.

çocuklar günlük Skype kullanıyor

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

Ailenizin ihtiyaçlarına uygun abonelik paketini seçin ve sipariş formunu doldurun. Ödeme tamamlandıktan sonra,basit kurulum talimatlarını içeren bir hoşgeldiniz maili alacaksınız.

İndirip Kurun

mSpy’ı indirip çocuğunuzun telefonuna yükleyin. Kurulum basittir ve yaklaşık 5-10 dakika sürer. Teknik yardıma ihtiyacınız olursa Müşteri Destek ekibimizle iletişime geçin. Lütfen mSpyın tüm özelliklerini kullanmak için Android hedef telefonuna rootlu atması veya iPhone cihazın jailbreakli olması gerektiğini unutmayın.

Takibe Başlayın

Skype'ı, anlık mesajları, GPS konumu, aramaları, metinleri ve izlenen cihazda gerçekleşen diğer etkinlikleri takip etmeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

mSpy Skype takibi: Her şeyi kontrol altına alın

Başlangıçta İnternet üzerinden arama yapmak ve cevaplamak için bilgisayar yazılımı olarak üretilen Skype, hem evde hem de işyerinde kullanılan en popüler sohbet ve arama servisi haline geldi. Bir de, bu programın ücretsiz olması nedeniyle özellikle gençler için çekici oldu. Aslında bu güvenilir bir Skype takibi uygulaması ihtiyacı nedenlerinden biridir. Gerçek şu ki, standart giden ve gelen çağrıları ve mesajları izlemek, reşit olmayan çocuklarınızı veya çalışanlarınızı kontrol etmek için yeterli olmayabilir. Arka plandaki gerçeği bilmek için tek yol, anlık mesajı gönderenler ve iletişim uygulamaları yoluyla yapılanlar da dahil olmak üzere izlenen cihazda gerçekleşen tüm konuşmalara erişmektedir. İşte burada Skype casus yazılımımız yardımcı olacaktır! Sonuçta, başka bir kişinin Skype hesabından kapsamlı bilgi toplamak için mümkün olan birkaç uygulamadan biridir. Bu şekilde, çocuklarınız veya elemanlarınızla tam olarak neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız mSpy Skype izleme aracı gerçekten gereklidir!

Skype casus yazılımımız tarafından sağlanan özellikler

Akıllı Skype takipçimizle, profil adları ve resimleri, iletişim bilgileri, çocuğunuzun veya çalışanınızın Skype sohbetlerini izlemekle kalmazsınız, aynı zamanda gösterge tablosundaki verileri kontrol edebilirsiniz ve mesajlarının durumuna göz atabilirsiniz. Ayrıca, tüm bunları mSpy Skype izleme yazılımını hedef mobil cihaza veya bilgisayara kurduktan sonra hemen yapabilirsiniz:

 • Tüm Skype sohbetlerini okuyun;
 • Iletişim bilgilerini ve tüm adresleri görüntüleyin;
 • Her konuşmanın tarihi ve saatini görün;
 • Skype aramalarını takip edin;
 • Bu uygulamayla gönderilen ve alınan tüm dosyaları izleyin;
 • Bu bilgilere çevrimiçi Kontrol Panelinizden uzaktan erişebilirsiniz.

Skype izleme avantajları

Yukarıda yazıldığı gibi Skype takibi uygulamasının çeşitli sebeplerle olması gerekir. Örneğin, bir ebeveyn olarak çocuğunuzun dost olduğu insanlar ve hangi içeriği birbirleriyle paylaştıklarını öğrenmek isteyebilirsiniz. Bir işletme sahibi olarak elemanlarınızın saatlerini kişisel konuşmalara ayırmadığından ya da rakiplerinizle iletişim kurmadığından emin olmalısınız. Genel olarak, güvenilir bir Skype casusu kullanıcılarına aşağıdaki avantajları sağlar:

 • Şüpheli sohbetleri hızla bulma ve olabilecek herhangi bir problemi oluşmadan önce durdurabilirsiniz;
 • Skype takibi, çocuğunuzun veya çalışanınızın sohbet ettiği herkesin adlarını incelemenizi, uygun olmayan ve istenmeyen kişilere göz kulak olmanızı sağlar;
 • Alınan ve paylaşılan metinlere, resimlere, fotoğraflara ve videolara tam erişmenizi sağlayabilir;
 • Skype izleme aracı, uygunsuz içeriğin yanlış alıcıya ulaşmasını önlemeye yardımcı olabilir;
 • İzlendiklerinin farkında oldukları durumda çalışanlarınızın verimliliğini artırabilir;
 • Akıllı takip uygulaması, yetkisiz işlemlere ve veri sızıntısına karşı en iyi güvenliktir.

Avantajlar listesi, güçlü Skype casusu yazılımımızı hem mobil cihazlar, hem de bilgisayarlar için en iyi seçim haline getirmektedir ve sadece bu avantajla sınırlı da değildir. Ayrıca, özel 7/24 saat müşteri destek hizmeti verilmektedir. Buna ek olarak, mSpy’nin gerçekten mevcut tüm olası takip uygulamalarından en iyisi olduğunu anlamak için 7 günlük ücretsiz deneyebilirsiniz!

Ne bekliyorsunuz? Skype takibi sorununuz hakkında bize ulaşın, size etkili bir çözüm sunacağız!

Daha fazla göster Daha az göster