ŞİMDİ DENE

mSpy ile Snapchat'i takip edin

Tüm Snapchat fotoğrafları ve videoları 10 saniye içinde otomatik olarak kendi kendini imha eder; bu da ebeveynlerin dosyaları kontrol etmesini zorlaştırır. mSpy ile Snapchat'te paylaşılan içeriği, silinmiş olsa bile kurtarabilirsiniz.

Snapchat takip & izleme uygulaması! mSpy Uygulaması ile fotoğraf, video, rehber, masajlrını izleyin!
Snapchat takip & izleme uygulaması! mSpy Uygulaması ile fotoğraf, video, rehber, masajlrını izleyin!
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Metin Mesajlarını İzleyin

  Çocuğunuzun cihazındaki giden ve gelen tüm Snapchat mesajlarını okuyun.

 • Multimedya Dosyalarını Görüntüleyin

  Takip edilecek cihazdaki tüm gönderilen Snapchat fotoğraflarına bakın.

 • Silinen görüntüleri görüntüleyin

  Tüm giden Snapchat verilerini Kontrol Panelinizden uzaktan kontrol edin.

 • Önemli Ayrıntıları Takip Edin

  Giden Snapchat verilerinin ve metinlerin tam saatini ve tarihini izleyin.

Snapchat takip & izleme uygulaması! mSpy Uygulaması ile fotoğraf, video, rehber, masajlrını izleyin!
ile uyumlu:
 • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
 • Android 4+ Root atılması gerekli
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Çocuklar Snapchat’taki tüm paylaşımlarını sileceğini düşünüyorlar. Anlamadıkları şey, her hareketin asla silinmeyecek bir dijital ayak izini bıraktığıdır. İnternet üzerinde yayınlanan şeylerin ekran görüntüsünün yakalanma olasılığı her zaman vardır. Sonuç olarak çevrimiçi avcılarla siber zorbalar, cinsel içerikli mesajlaşma gibi kötü niyeylerle iletişime geçebilir. mSpy ile çocuğunuzu koruyabilir ve Snapchat’teki istenmeyen etkinliklerin tümünü önleyebilirsiniz.

 • 56%
  Created with Sketch.

gençler yabancılarla çevrimiçi konuşuyor

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

İhtiyaçlarınıza göre abonelik paketini seçin ve sipariş formunu doldurun. Ödeme tamamlandığında takip etmesi kolay kurulum talimatları için e-postanızı kontrol edin.

İndirip Kurun

Uygulamayı indirin ve yazılımı çocuğunuzun telefonuna yükleyin. Teknik yardıma ihtiyacınız varsa veya herhangi bir sorunuz varsa 7/24 Müşteri Destek ekibimizle iletişime geçin. Lütfen dikkat: mSpy’ın tüm özelliklerini kullanabilmek için hedef telefonunuza root veya jailbreak atılması gerekir.

Takibe Başlayın

Snapchat, anlık mesajları, multimedya içeriği ve takip edilecek cihazda gerçekleşen diğer etkinlikleri izlemeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

Snapchat Nasıl İzlenir?

Günümüzde, bağlantı kurmanın birçok yolu vardır. İnternet insan yaşamını biraz daha kolaylaştırdı ve şimdi internette çalışabiliriz, dinlenebiliriz ve arkadaşlarla ve diğer insanlarla iletişim kurabiliriz. Bu platform çok sayıda farklı sosyal ağ ve mesajlaşmaları ortaya çıkardı ve bazıları tematik olarak kabul edildi. Örneğin, Tinder; buluşma için bir ağdır, LinkedIn; profesyonel iletişim için bir ağdır, Snapchat; kullanıcıların özel olarak düzenlenmiş fotoğrafları yardımı ile iletişim kurabilecekleri bir mesajlaşma aracıdır; 24 saat içinde silinen anlık görüntüler. Bu küçük ayrıntı insanları anlık görüntülemeyi düzenli olarak izlemeye teşvik eder; çünkü gönderilen bir dosya, henüz görmemiş olsanız bile sahibi tarafından silinebilir. Bir özel detay vardır, snap mesajı 20 saniye içinde kendini siliyor, o yüzden bunun takibinin zor olduğu düşünüldü. Bu nedenle, birçok kullanıcının diğer kişilerin anlık görüntülerini görmek istemesi şaşırtıcı değildir, ancak özel araçlar olmadan bunu yapma imkanı yoktur.

mSpy uygulamasıyla Snapchat takip yararları

İşin püf noktası, diğer kişilerin uygulamada anlık sohbetleri görmesinin neredeyse imkansız olmasıdır. Ancak, özel casusluk uygulamalarının yardımıyla bunu yapmak mümkündür. Bunların birçoğunu App Store veya Google Play’de görebilirsiniz. Ücretsiz casusluk programlarının genellikle kendi cihazlarınız için güvenilir olmadığı ve hatta tehlikeli olduğu bilinmelidir; bu nedenle, yalnızca mSpy gibi yüksek kaliteli uygulamalar yayımlayan güvenilir yazılım geliştiricilerine güvenin. Bu yeni uygulama, snap anlık mesajların okunması (sosyal ağlardan gelen mesajlar dahil), çağrı kayıtlarına erişim, GPS izlemesi, tüm medya dosyalarının erişimi gibi özellikler sayesinde bir kişi hakkında bilgi edinmenize yardımcı olabilir. Tüm bu özelliklere ihtiyaç duymuyorsanız ne yapmanız gerektiğini sorabilirsiniz, sorun değil ,müşterilerimize farklı özellikler için farklı abonelikler sunmaktayız. İhtiyacınız olmayan fonksiyonlar için fazla ödeme yapmanız gerekmez.

Snapchat mSpy Nasıl Kurulur?

Uygulamamız yardımıyla Snapchat takibi için sadece birkaç şeyi hatırlamanız gerekir. İlk olarak mSpy uygulaması en popüler iki işletim sistemiyle uyumludur - iOS ve Android. Bu nedenle, takip edilecek telefon Android ise ve sizin telefonunuz bir Apple ise uygulamanın düzgün çalışacağını emin olabilirsiniz.

Snapchat uygulamamızı Google Play veya App Store aracılığıyla takip edilecek akıllı telefonuna yüklemeniz gerekir. Kurulumu çok kolaydır ve genellikle birkaç dakikadan fazla zaman almaz. Sonuç olarak bu cep telefonunda yüklü olan anlık görüntüleri ve diğer programları herhangi bir sınırlama olmadan izleyebilirsiniz.

Diğer İnsanların Snapchatları Nasıl Görülür?

mSpy uygulamasının cep telefonunuza da yüklenmesi gerektiğini belirtmek önemlidir. Snapchat izleyicimizin yardımıyla birisine casusluk yapmak istiyorsanız App Store veya Google Play’de indirilmesi ve mevcut olan bir kontrol paneli biçiminde yüklemesi gerekmektedir. Ayrıca, uygulamayı başlatmak ve sizi ilgilendiren tüm özellikleri içeren abonelik türünü seçmeniz gerekir. Ödeme yapıldıktan sonra aboneliğiniz aktif olacak ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Belirli bir kullanıcı tarafından Snapchat’ta gönderilen ve alınan çeşitli anlık görüntüleri takip etme fırsatı elde edersiniz. mSpy size Snapchat’te ekran görüntülerini dikkat çekmeden yakalama imkanı verir. Bu özellik mSpy uygulaması olmadan Snapchat’te kullanılamaktadır.

Yani, artık Snapchat uygulaması yardımıyla sadece insanların dikkatini çekmenin değil aynı zamanda onları takip edebileceğinizi de biliyorsunuz. Bu nedenle, akrabalarınız, arkadaşlarınız ve diğer önemli kişilerin Snapchat mesajlarını almak isterseniz mSpy uygulaması ihtiyacınız olan hizmettir! Vaktinizi boşa harcamayın, hemen mSpy’ı kullanmaya başlayın.

Daha fazla göster Daha az göster