ŞİMDİ DENE

Telegram Takibi

Telegram, daha fazla gizlilik için kendini imha eden, çevrimiçi avcılar için favori bir araç haline getiren mesajlar sunar. Çocuğunuzu Telegram'daki sağlıksız iletişimden korumak için mSpy kullanın.

Ebeveynler için Telegram Takibi Uygulaması - Telegram Mesajlarını Takip Edin | mSpy
Ebeveynler için Telegram Takibi Uygulaması - Telegram Mesajlarını Takip Edin | mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Tüm kısa mesajları izleyin

  Tüm gönderilen ve alınan Telegram metin mesajlarının zaman detaylarını da denetleyin.

 • Gizli sohbetleri görüntüleyin

  İstenmeyen etkinlikleri önlemek için çocuğunuzun Telegram gizli sohbetlerini takip edin.

 • Telegram kişiler listesini denetleyin

  Çocuğunuzun Telegram'da kiminle iletişim kurduğunu görün ve şüpheli bağlantıların çocuğunuzla arkadaş olmasını önleyin.

Ebeveynler için Telegram Takibi Uygulaması - Telegram Mesajlarını Takip Edin | mSpy
ile uyumlu:
 • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
 • Android 4+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Telegram, gizli sohbet özelliği nedeniyle gençler ve yetişkin insanlarda bir popülerlik kazandı. mSpy kullanarak gizli olanlar da dahil olmak üzere çocuğunuzun Telegram sohbetlerini okuyabilirsiniz ve her zaman tehlikeli durumların önüne geçebilirsiniz.

Lütfen Telegram sohbetlerini izlemenin çocuğunuzu yabancılarla olan tehlikeli etkileşimlerden korumak için yeterli olmadığını unutmayın. Tam kapsamlı bir ebeveyn izleme sistemi şiddetle tavsiye edilir.

 • 75%
  Created with Sketch.

çevrimiçi olarak cinsel istekte bulunan gençlerin sayısı ebeveyne bildirmedi

MSPY NASIL ÇALIŞIR
MSpy Satın Alın

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan abonelik planını seçin ve sipariş formunu doldurun. Ödemenizi tamamlayın ve mSpy'ı yüklemek için e-posta talimatlarını izleyin.

Yazılımı kurun

Yazılımı indirin ve çocuğunuzun telefonuna yükleyin. Herhangi bir sorunuz varsa veya teknik desteğe ihtiyacınız varsa, 7/24 Müşteri Desteğimize başvurun. Not! mSpy’ın tam özellikleri kullanmak için iPhone cihazın jailbreakli ve Android cihazın rootlu olması gerekir.

İzlemeye Başlayın

Telegram verilerini almaya başlamak için mSpy Kontrol Panelinizde oturum açın. Telegram dışında kısa mesajları, aramaları, GPS konumlarını, tarama geçmişini ve daha fazlasını takip edebileceksiniz.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

MSpy Telgram takipçisi: Rakipsiz Korumaya Vuruyoruz

İnternet mesajlaşma uygulamalarının güvenliği giderek daha çok tehlikeye giriyor; Telegram benzersiz özellikleri ve imkânları ile bir alternatif olarak ortaya çıkarken, WhatsApp ve Viber mesajlaşmalarının gizliliği, 2014’ten beri endişe kaynağıdır. Telegram, WhatsApp’a çok benziyor, ama diğer ücretsiz ve çekici uygulamalarının arasında neden rakipsiz birinci oldu? Cevabı burada: koruma ve güvenlik!

Telegram’ın Gelişmiş Güvenlik Önlemleri - Telegram Takibi Uygulamalarına Karşı Bir Zorluk

Telegram’ın yaratıcıları Durov kardeşler, bu hizmetteki uçtan-uca şifreleme ve tam mesajlaşma güvenliğiyle uygulamayı popüler bir hale getirmiştir. Böylece, Telegram, şimdi WhatsApp’ın hızı ve Snapchat’ın güvenliğini birleştiren faydalı bir mesajlaşma aracı olarak görülüyor. Güvenli ve özel iletişim için Telegram’da gizli sohbet oluşturma özelliğinin yanı sıra “captcha” gibi ek güvenlik kontrolleri de Telegram iletişimine gizlilik katmaktadır. Güvenlik garantileri, Nikolai Durov’un meşhur açık kaynaklı MTProto şifreleme protokolünü hackleyebilene 200 000 Dolardan fazla ödül veriyor. Telegram’ın büyük miktardaki ödül garantileri inanılmaz derecede güvenilir olduğuna işaret ediyor, ancak bu çocuğunuzun Telegram’daki sohbetlerine asla erişemeyeceğiniz anlamına mı geliyor?

Telegram’ı Gerçekten Takip Etmek Mümkün Mu?

Telegram’ın güvenlik önlemleri ile ilgili görüşmeler, bir casus yazılımla Telegram’da çocuklarının yaptığı etkinliğini öğrenmek isteyen ebeveynler için çok olumlu değildir. Casus yazılımların ebeveyn kontrolü olarak popüler olmasıyla, Telegram mesajlaşma casusuna olan ihtiyaç önemli ölçüde arttı. Çocuklar, ebeveynlerin dikkatini çekmekten kaçınmak için sık sık yabancılarla gizli sohbetler oluşturuyor ve bu durum gerçek bir sıkıntıya neden olabilir. mSpy Telegram mesajlaşma casusu bu soruna mükemmel bir çözümdür- mSpy özellikleriyle, Telegram’da çocuğunuzun kolaylıkla takip edebileceksiniz!

mSpy Telegram casusu ile aşağıdaki izleme avantajlarından yararlanabilirsiniz:

 • Çocuğunuzun Telegram’ındaki etkinliğini takip edin, çocuğunuza hissettirmeden izleyin (ancak bir Telegram takip uygulaması indirmek için çocuğun telefonuna fiziksel olarak erişmeniz gerekir).
 • Çocuğunuzun konuşmalarını okuyun ve sohbet geçmişini gözden geçirin
 • Gizli Telegram sohbetlerinin içeriğini okuyun
 • Telgram’da paylaşılan tüm resimleri gözden geçirin ve cihazınıza indirin
 • Yabancı insanları takip etmek için çocuğunuzun Telegram uygulamasında yeni sohbetlerin başlatılmasıyla ilgili bildirim alın

mSpy Telegram mesajlaşmanın casusu nasıl çalışır? Çok kolay; sohbetlerin şifrelenmesi, kullanıcıları korumak için Telegram sohbet içeriğini sunucuya göndermez. Şifreleme anahtarını girerek katılımcıların saldırıya uğradığının farkında olmadan izleme işlemini sürdürerek sunucuyu atlayın.

MSpy Telegram Casus Aracı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İstiyor musunuz?

Açıkçası, bu aracın mekaniği ilginizi çekebilir; Böyle titiz koruma önlemlerine sahip olan Telegram nasıl casusluk yaparsınız? Gizli casus aracının iki bileşenli yapısı, biri istemci yazılımında, diğeri ise sunucu yazılımında bulunur. Çocuğunuzun telefonuna girip Telegram casusu uygulamasını yükledikten sonra çevrimiçi tablodan konuşmasına erişirsiniz, bu da cihazın iç güvenlik sistemine sızarak hedef cihaza gelen ve giden mesajların bir kopyasını ele geçirirsiniz. Telegram casus yazılımının düzgün çalışması için telefona fiziksel erişim gereklidir.

Daha fazla göster Daha az göster