ŞİMDİ DENE

Program Kaldırma Uyarısı

Çocuğunuzun cihazındaki mSpy uygulamasında bir şey olup olmadığını hemen öğrenin. Çocuğunuzun mobil cihazı zarar görmüşse veya yazılım bilinmeyen nedenlerden dolayı kaldırılmışsa anında haberdar olun.

Program Kaldırma Uyarısı| mSpy
Program Kaldırma Uyarısı| mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
  • mSpy uygulamasının silinmiş veya zarar görmüş olup olmadığını öğrenin
  • Tam olarak ne zaman gerçekleştiğini görün
  • Yazılımın neden silindiği hakkında ayrıntılı bilgi alın
Program Kaldırma Uyarısı| mSpy
ile uyumlu:
  • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
  • Android 4+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Herhangi bir sebepten dolayı mSpy uygulaması çocuğunuzun telefonundan silinirse veya izlenen cihaz zarar görürse, mobil cihazınıza derhal bir bildirim gönderilir. mSpy, yazılımın silinip silinmediği veya telefonun zarar görüp görmediği konusunda sizi bilgilendirir; çocuklarınızı korumak için her zaman gerekli önlemleri alabilirsiniz. MSpy ile çocuğunuzun güvenliğini sağladığınızdan emin olun!

  • 18%
    Created with Sketch.

Tüm akıllı telefon kullanıcıları
13 - 17 yaş arası arasında

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

İhtiyaçlarınıza göre uygun abonelik planını seçip sipariş formunu doldurun. Ödemenizi tamamlayın ve takip etmesi kolay kurulum talimatları için e-postanızı kontrol edin.

İndirip Kurun

Uygulamayı indirip çocuğunuzun telefonuna yükleyin. Herhangi bir teknik yardıma ihtiyacınız olursa 7/24 Müşteri Destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen dikkat: mSpy’ın tüm özelliklerini kullanmak için hedef telefonun rootlu veya jailbreakli olması gerekir.

Takibe Başlayın

Metinler, aramalar, GPS konumu, tarama geçmişi ve izlenen cihazda gerçekleşen diğer etkinlikler de dahil olmak üzere hedef telefon verilerinizi takip etmeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın