ŞİMDİ DENE

Videolar

Çocuğunuzun telefon kamerasıyla paylaştığı, aldığı, indirdiği veya çektiği her videoyu görüntülemek için mSpy kullanın. mSpy Kontrol Panelinizden çocuğunuzun tüm videolarına uzaktan göz atın ve çocuğunuzun şiddet içeren, pornografik veya diğer uygunsuz videoları izlemesini önleyin.

Uzaktan iPhone ve Android akıllı telefondaki Kayıtlı Videoları Takip Edin | mSpy
Uzaktan iPhone ve Android akıllı telefondaki Kayıtlı Videoları Takip Edin | mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Çocuğunuzun telefonundaki herhangi bir videoyu takip edin
 • Tüm videolarda tarih ve saat detaylarını görüntüleyin
 • Video günlüğü geçmişine erişin
Uzaktan iPhone ve Android akıllı telefondaki Kayıtlı Videoları Takip Edin | mSpy
ile uyumlu:
 • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
 • Android 4+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Çocuklar ve gençler video kaydetmeyi ve paylaşmayı sever, ancak her ebeveyn çocuklarının uygunsuz içeriğe maruz kalma olasılığı konusunda endişelenmelidir. mSpy Video İzleme özelliği, çocuğunuzun mobil cihazında depolanan her videoyu izlemenize ve sorunları tespit etmenize ve önlemenize olanak sağlar.

Çocuğunuzun mobil cihazında açık bir video kullanmakla suçlanabileceğini biliyor muydunuz? Çocuğunuz videonun yapımıyla hiçbir ilgisi olmasa ve basitçe onlara gönderildiyse bile, isimleri bir seks suçlu listesine girebilir, ciddi ve kalıcı sonuçlarla karşılaşabilirler. Çocuğunuzu açık içerik ve yasal sorunlardan korumak için mSpy kullanın.

 • 48%
  Created with Sketch.

onları rahatsız eden açık videolar gördüklerini rapor etti

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

Gereksinimlerinizi karşılayan abonelik paketini seçin. Aboneliği satın almak için fatura bilgilerinizi girin. Ödemeniz tamamlandıktan sonra daha fazla talimat içeren bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

Kişisel Kontrol Panelinize giriş yapın ve kurulum talimatlarını izleyin. Kurulumla ilgili herhangi bir sorunuz olursa 7/24 müşteri hizmetlerimize başvurun. Not: mSpy’ın tüm özelliklerini kullanabilmek için hedef cihazınızın jailbreakli ya da rootlu olması gerekir.

Takibe Başlayın

Multimedya içeriğini, tarayıcı geçmişini, kısa mesajları ve çocuğunuzun telefonunda gerçekleşen diğer etkinlikleri takip etmeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

Yeni video takibinin fırsatları: mSpy izleme uygulamaları ile tam kontrol sahibi olun

Muhtemelen tüm ebeveynler, çocuklarının ev dışında neler yaptıklarını, hangi insanlarla iletişim kurduklarını ve hangi videoları izlediklerini öğrenmek istemektedir. Aynı durum, işverenlerin ve çalışanların ilişkileri için de geçerlidir; mesai saati süresi boyunca işçilerinin ne yaptığını bilmek istiyorlar. Bu nedenle, casus yazılımlar günümüzde çok popülerdir. Bu tür programların özelliklerinden biri video takibi sistemidir. Akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya masaüstü olsun, takip edilen cihaza yerleştirilen tüm videolara erişime izin verir. İşverenler için yetkili bir videografiyi önlemeye ve firmanın sırlarını güvende tutmaya yardımcı olur. Ebeyenler için video materyallerini izlemek, çocuklarını zulüm ve şiddeti teşvik eden zararlı içerik ve yetişkin videolardan korumak için mükemmel bir yoldur. Böyle bir casus video uygulaması sahibi olmak istiyorsanız kesinlikle mSpy takip uygulamasını denemelisiniz.

Video Takibinin Avantajları

mSpy yazılımı ile videoların ne zaman çekildiğini görebilirsiniz. Etkili bir iş toplantısında olduğunuzda özellikle önemlidir ve çalışanlarınızdan biri tartışılan gizli bilgilerin videolarını alır. Daha sonra bu casus video rakiplerinize veya internette yayınlanabilir. Bu durumları önlemek için çalışanlarınızın cihazlarındaki şüpheli videoları kolayca kontrol edip kaldırabilirsiniz. Video takibi uygulaması iOS, Android, Windows PC ve Mac OS gibi işletim sistemleri ile uyumludur. Daima her şeyi kontrol altında tutabileceğiniz anlamına gelir.

Çocuklarınızın izlediği videoları takip etmeniz oldukça önemlidir. Her gün ne kadar zararlı video içeriğin WEB aracılığıyla aktarılacağını pek düşünemiyorsunuz; çocuklarınızı korumak isterseniz ne izlediklerini ve bu videoları kimlerle paylaştığını öğrenmelisiniz. mSpy’in video takibi, izlenen, saklanan veya hedef cihazda çekilen tüm videoları takip etmenizi sağlar. Şimdi deneyip beğeneceksiniz.

Neden mSpy`i seçmelisiniz?

 • 24/7 çoklu dil desteği. mSpy tüm dünyada hizmet verir, bu nedenle size yardımcı olmaya hazır bir çok dili bilen personeli bulunmaktadır. Videoları takip etmekle ilgili sorun yaşıyorsunuz, ya da Kontrol Panelinize erişemiyorsunuz, ya da kurulum konusunda yardıma ihtiyacınız varsa yüksek eğitimli müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olmaya hazır!
 • Herhangi bir tarayıcıdan kolayca erişilebilmektedir. Yazılımı yüklediğinizde ve yapılandırdığınızda video materyallerini bulmak çok kolaydır. Kontrol Panelinize herhangi bir cihazdan ve herhangi bir tarayıcıdan erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey giriş bilgilerinizi ve şifrenizi bilmek. Dünyanın başka bir yerinde kalabilirsiniz, ama aynı zamanda çocuklarınızı takip edebilirsiniz.
 • Rakipler ile karşılaştırıldığında uygun fiyatlı mSpy’in çeşitli fiyat seçenekleri vardır. İhtiyaçlarınıza göre Standart veya Premium paketi seçebilirsiniz. Her ikisiyle de hedef cihazdaki video içeriğini izleyebilirsiniz; ancak farklılıkları ve ekstra özellikleri vardır. Böylece, hangisi tercih edersiniz, onu seçebilirsiniz.
 • Birden fazla cihazı takip edin. Günümüzde çoğu insan genellikle birden fazla cihaz kullanıyor. Akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar veya masaüstleri olabilir. Çocuğunuzun veya çalışanınızın kullandığı cihaz ne olduğu önemli değil, izleme sisteminize ekleyip kontrol edebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi casusluk hiç bu kadar kolay olmamıştı. mSpy, çalışanlarınızın, yanı sıra çocuklarınızı izlemek ve kontrol etmek için birçok fırsat verir. Video içeriğini takip etmek, tarama geçmişini kontrol etmek, arama günlüklerine erişmek, Facebook, Skype ve Viber, giden/gelen mesajlar ve aramalara bakmak, ve daha da çok yararlı veriyi toplamak için mSpy etkili bir yol sağlar. Şu anda kullanmaya başlamak isterseniz; şimdi mSpy ile iletişime geçin.

Daha fazla göster Daha az göster