ŞİMDİ DENE

Web sitesi imlerinin izlenmesi

Çocuğunuzun tarayıcı yer imlerinde hangi web sitelerinin bulunduğu hakkında bir ipucu almak ister misiniz? mSpy ile çocuğunuzun yetişkinlere yönelik, şiddet içerikli veya ırkçı içerik içeren siteleri yer işareti haline getirip getirmediğini kolayca öğrenebilirsiniz. Çocuğunuzu tehlikeli web sitelerden ve istenmeyen içeriklere maruz kalmalarından korumak için web sitesi engelleme özelliğiyle kullanın.

MSpy uygulamasıyla çocuğunuzun telefonundaki web sitele yer imlerini görüntüleme
MSpy uygulamasıyla çocuğunuzun telefonundaki web sitele yer imlerini görüntüleme
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
  • İmleri verilen tüm web sitelerinin tam günlüğüne bakın
  • Favori siteler için tarih ayrıntılarını inceleyin
  • Tüm yer imi etkinliklerini doğrudan Kontrol Panelinizden analiz edin
MSpy uygulamasıyla çocuğunuzun telefonundaki web sitele yer imlerini görüntüleme
ile uyumlu:
  • iOS 7 - 8.4; 9.0 - 9.1 Jailbreak gerekli
  • Android 4+
Uyumlu:
Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

Çocuklarınızın hangi web sitelerini favorilere eklediğini hızlı bir şekilde görebileceksiniz ve İnternet erişimini yanlış kullanıp kullanmadıklarını belirleyebileceksiniz. Irkçı, şiddet veya cinsel içerikli sitelere giriş yaparsa, derhal size bilgi verilir.

Yer imi verilen sitelerin yetişkin veya başka bir istenmeyen içerik içerdiğini belirlerseniz bu sitelerin kullanımını engelleyebilirsiniz. mSpy, çocuğunuzun akıllı telefon kullanımında doğabilecek problemli durumların önüne geçmenize yardımcı olur.

  • 32%
    Created with Sketch.

Gençler arasında her gün açık çevrimiçi içerik görüntüleniyor

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

“Şimdi Satın Alın” sayfasına gidip ihtiyaçlarınıza göre abonelik paketini seçin. Fatura bilgilerini doldurun ve ödeme yöntemini seçin. Ödeme onaylandıktan sonra ek talimatları içeren bir hoş geldiniz maili alacaksınız.

İndirip Kurun

Kontrol Panelinize giriş yapmak için e-postadaki URL’yi takip edin ve diğer talimatları izleyin. Herhangi bir teknik yardıma ihtiyacınız olursa müşteri hizmetleri servisimiz 7/24 yardım etmeye hazırdır. Not:mSpy’ın tüm özelliklerini kullanabilmek için hedef cihazınızın rootlu veye jailbreakli olması gerekir.

Takibe Başlayın

Yer imi verilen siteleri izlemeye, tarama geçmişine, kısa mesajlara, anlık mesajlara ve izlenen cihazda gerçekleşen diğer etkinliklere kontrol etmeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın