ŞİMDİ DENE

mSpy ile WhatsApp izleme

Tüm WhatsApp giden/gelen mesajlarını mSpy ile takip edin. Çocuğunuzun siber zorbalıklarla, çevrimiçi avcılarla veya herhangi bir yabancıyla çevrimiçi konuşmadığından emin olun.

WhatsApp Takip - WhatsApp konuşmalarını izleme programı | mSpy
WhatsApp Takip - WhatsApp konuşmalarını izleme programı | mSpy
MSPY İLE YAPABİLİRSİNİZ:
 • Tüm WhatsApp verilerini takip edin

  Tarih, saat, her aramanın süresi ve metin dahil olmak üzere tüm WhatsApp bilgilerini izleyin.

 • Kısa mesajları okuyun

  Hem gönderilen hem de alınan tüm WhatsApp metin mesajlarını görüntüleyin.

 • Resimlere ve videolara göz atın

  WhatsApp`ta paylaşılan ve galeride depolanan fotoğraflar ve videolar dahil tüm multimedya dosyalarını izleyin.

 • Tüm WhatsApp etkinliğini izleyin

  İzlenen tüm verilere istediğiniz zaman doğrudan Kontrol Panelinizden erişin

WhatsApp Takip - WhatsApp konuşmalarını izleme programı | mSpy
ile uyumlu:
 • iOS - Jailbreak ve jailbreaksiz
 • Android OS 4.0+ root atılması gerekli
Uyumlu:
 • Premium Abonelik ve Jailbreaksiz

  Gelişmiş izleme seçeneğinde en değerli özelliklerinizi alın. Daha fazla bilgi edin

Bu özelliği neden faydalı bulacaksınız?

WhatsApp, en yaygın kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biridir. Başlangıçta arkadaşlar ve akrabalar arasında hızlı sohbetler için tasarlansa da; ama genellikle siber zorbalık saldırıları, çevrimiçi avcılarla iletişim ve kişisel veri hırsızlığı ile sonuçlanabilmektedir. Bir ebeveyn olarak çocuğunuzun çevrimiçi aktivitelerine göz atmak ve güvenlik amacıyla internet kullanımını bilmek esastır. mSpy uygulaması, çocuğunuzun kiminle mesajlaştığını, konuştuğunu ve WhatsApp'ta hangi resimleri gönderip aldığını bilmenizi sağlar.

 • 56%
  Created with Sketch.

Gençler çevrimiçi yabancılarla özel görüşmeler yapıyor

MSPY NASIL ÇALIŞIR
mSpy Satın Alın

Gereksinimlerinizi karşılayan mSpy abonelik paketini seçin. Fatura bilgilerini doldurup satın alın. Ödeme onaylandıktan sonra sizi mSpy Kontrol Panelinize götürecek bir hoş geldiniz e-postası alacaksınız.

İndirip Kurun

MSpy Kontrol Panelinize giriş yapıp talimatları takip edin. Teknik yardıma ihtiyacınız olursa veya herhangi bir sorunuz varsa 24/7 müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin. Not: Bazı mSpy özellikleri kullanabilmek için, hedef cihazınızın jailbreakli/rootlu olması gerekir.

Takibe Başlayın

WhatsApp ve diğer anlık mesajlaşma programlarını, arama kayıtlarını, GPS konumlarını, metinleri, tarama geçmişini ve izlenen cihazda gerçekleşen diğer etkinlikleri takip etmeye başlamak için mSpy Kontrol Panelinize giriş yapın.

Müşterilerimizin yorumları

“Çocuğumun okulu evimizden uzak ve okuldan dönerken iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Geofencing olayını öğrendik ve bir şans verdik. İşe yaradığına şaşırdık, çünkü arkadaşı ile bir mağazaya gitmeye karar verdiğinde, haritada tehlikeli olarak işaretlediğimiz bölgeye girdiğinde hemen bildirim geldi. Özellikle bizim gibi meşgul ebeveynler için uygulama çok yardımcı oluyor.”

Bana hiçbir şey söylemiyordu, sebepsiz yere bana sinirleniyordu. Sürekli telefonunda ve dokunmama bile izin vermiyordu. mSpy uygulaması son çaremdi. Gözyaşlarına boğuldum. SnapChat bilgilerini incelediğimde kızım gerçek hayatta hiç karşılaşmadığı bir adamla kaçmak üzereydi. Çok teşekkür ediyorum.”

“Neden mSpy kullanmaya karar verdim? Cevabı çok basit, oturup bir şeyin olmasını beklemeyeceğim. Amanda Todd ve diğer çocuklar hakkındakileri okudum. Cidden, oğlumun güvenliği 30 dolardan daha değerli.”

“Çocukların sosyal medyada paylaştıkları şeylere inanamadım, kalbimi param parça eden nefret dolu mesajlar gördüm. Kızım kibar ve naziktir, bu nefret dolu insanları yakalayabildiğim ve kızımı taciz etmelerine engel olduğum için çok mutluyum.”

“Kızlarımı rahatsız eden çağrılar gördüm. Biri onu aradığında her seferinde sinirleniyordu. Çocuğumu tanıyorum, bu yüzden çözüm bulmam gerekiyordu. Bu gizemli adamı bulmak için bu mSpy uygulamasını aldım. Gördüklerimden sonra çılgına döndüm: kelimenin tam anlamıyla ona zorbalık yapıyordu, korkunç emojiler gönderiyordu ve okuldan sonra onu takip edeceğini söylüyordu. Ebeveynlerle buluştuk ve her şeyi halletik ”

photo

Thomas
Trier, Almanya

photo

Clara
NSW, Avustralya

photo

Adam
dinburgh, İskoçya

photo

Kevin
AZ, ABD

photo

Jennifer
NY, ABD

Şimdi izlemeye başlayın

Şu Ana Kadar Sahip Olduğunuz En İyi WhatsApp Takip Programı

İnternet insan yaşamını tamamen değiştirdi. Bu platform, herhangi bir kişinin istediğini alıp satabildiği, uzaktan bir iş bulabildiği, evden oturarak çalışabildiği, sınırsız bilgiye erişebildiği, arkadaşları, ailesi ve sevdikleriyle görüşebildiği bir yer haline dönüştü. Açıkçası, internetin icadı elektriğin icadından sonraki en önemli icatlardan biridir, tüm dünyayı etkisi altına aldı. Örneğin, birçok sosyal medya ve mesajlaşma uygulamasına zemin hazırladı. Günümüzde, Facebook hesabı olmayan veya WhatsApp veya Telegram kullanmayan birine rastlamak oldukça zor.

WhatsApp Mesajlarını Okumanın Önemi

Her ne kadar internetin icadı kendi içerisinde bir devrim olsa da, bu suçlular için bir fırsat dünyası oluşturdu. İnternet sayesinde kişisel verilerin çalınabileceği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Ayrıca, bir çok insan hesaplarının gizliliğine çok fazla önem vermemekte ve çok fazla kişisel bilgi yayınlayıp, özel bilgileri mesajlaşma uygulamalarında paylaşabiliyor. Bu nedenle, WhatsApp görüntüleme uygulamaları gibi farklı uygulamaların çıkması da şaşırtıcı bir durum değil.

Ancak, suçluların WhatsApp izleme programı kullanarak bilgi toplayabileceğini söylemek gerekli. Birbiri hakkında bilgi edinmek isteyen bir çok insan var. Örneğin, WhatsApp takip uygulamaları çalışanlarının kurumsal bilgilerin sızılması ve kurumsal zarar verilmesini engellemek isteyen işverenler tarafından çalışanlarını takip etmek amacıyla kullanılabilir. Bu uygulama, piyasadaki sıkı rekabet ortamı ve inovasyon ve başarıyı beraberinde getiren bilginin artan önemi sayesinde oldukça yaygın.

Bu tür uygulamaların kullanılabileceği bir başka durum ise evlilik sadakatsizliği durumudur. Doğal olarak, WhatsApp takip etme programı kullanarak sevdiklerinizi görüntülemenin çeşitli etik sonuçları bulunmaktadır ama bazen başka bir seçim şansı da olmayabilir. Eğer sevdikleriniz açıkca konuşmayı reddediyorsa ve sadakatsizliğinden şüpheleniyorsanız, takip etmek sadakati konusunda yardımcı olabilir.

WhatsApp Takip Programı

Birini takip etme nedeninizden bağımsız olarak, bu amaçla bir kaç farklı yöntem uygulayabileceğinizi bilmelisiniz. Modern yazılım piyasası çeşitli casusluk uygulamaları sunmaktadır, ancak en güvenilir geliştiricileri seçmeniz gerekmektedir. Ne yazık ki, takip programlarını kullanarak bilgilerinizi çalan bir çok suçlu bulunmakta, bu nedenle kendi merakınızın kurbanı olmayın. Güvenilir bir şirket tarafından geliştirilmiş WhatsApp takip programı kullanmanızı öneriyoruz.

mSpy cep telefonu yazılımı geliştiren en iyi yazılımcılardan biri olup müşterilerimize harika takip programları sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her ne kadar bu takip uygulaması çocuklarını kontrol etmek isteyen ebeveynler için geliştirilmiş olsa da, eşlerini takip etmek isteyenler veya çalışanlarını takip etmek isteyen firmalar tarafından da kullanılabilir. Bu programın en iyi avantajı, gizli bir şekilde istediğiniz kişiyi görüntüleyebilmeniz ve bunu yaparken herhangi bir özel bilgiye ihtiyacınız bulunmamaktadır. Telefona yüklenen uygulama her şeyi yapacağından takip edilecek kişinin telefon numarasını bilmenize gerek bile bulunmamaktadır.

Diğer takip programlarına kıyasla mSpy'ın diğer bir avantajı da multimedya dosyalarına ve sesli mesajlara erişim yetkisi vermesidir. Bu tür malzemeler ilgili kişinin hayatında olup bitene dair ek bilgi kaynağı olabilirler. Bir çok güvenilir olmayan takip uygulaması ücretsizken, mSpy tarafından sağlanan uygulamalar gibi yasal uygulamaların belirli bir ücret karşılığında satın alınabileceğini unutmamak gerekir. mSpy ürünlerini seçerek, kişisel verilerini korur ve yüksek kaliteli ve güvenilir bir program aldığınızdan emin olursunuz. Ayrıca abonelik türünüze göre fiyatlandırma olur ve böylece hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu bilerek ona göre ilgilenmediğiniz özellikler için ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Sonuç olarak, WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız, piyasadaki en güvenilir teklif olan uygulamamızı deneyin.

Daha fazla göster Daha az göster